Aleksandra2000 IP: 83.31.97.**

Witam Wszystkich.
Mam na imię Aleksandra i mam 17 lat. Od dłuższego czasu towarzyszą mi bardzo dziwne objawy. Bedzie mi ciężko je opisać, ale postaram sie to w miarę dokładnie wytłumaczyć.
Czasami po wstaniu z łóżka lub staniu zaczyna mi się robić ciemno/ plamy przed oczami i mam wrażenie jakby mnie *wyłączało* drętwieje mi całe ciało i tak jakby mnie coś bujało przez chwile, lub dostaje dziwnych drgawek. Mam też wrażenie jakbym miała zaraz się przewrócić i parę razy przez to upadłam. Dzisiaj objawy były wyjątkowo silne. Po wstaniu z łóżka i pojesciu do szafki się zaczęło. Złapałam rękę za rączkę i wtedy pojawiło się to uczucie *wyłączenia* zdrętwienia całego ciała i skurczu mieśni. Ręka zacisnęła mi się na rączce i cała dziwnie drżałam. Po upływie kilkunastu sekund przeszło i zostało uczucie drętwych kończyn. Nie wiem co to może być i czym jest spowodowane.
Liczę na Państwa pomoc.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi

Odpowiedzi znajdują się poniżej

444 IP: 212.96.228.**

Ale kiedy ci sie to dzieje, czy dopiero jak stoisz, czy tuż po przebudzeniu się jak np. otworzysz oczy?Ja bym ci radziła wziąć skierowanie do neurologa i zrobic badanie EEG. A tymczasem uzywać magne D6. Ciśnienie zmierz też. W kązdym razie do lekarza marsz.

444 IP: 212.96.228.**

Magne B6

Aleksandra2000 IP: 217.96.182.**

Dzieje mi się to już po wstaniu. Czasami zaraz po podniesieniu się z łóżka, a czasami niedługo po tym

Twoja odpowiedź