MEmeME25 IP: 195.211.11.**

Witam, może ktoś ma podobne objawy do moich i może mi pomóc. Zdiagnozowano mi bakterie heliobacter, zaczęłam leczenie. Zanim dowiedziałam się co mi dolega, miałam i mam do tej pory straszne wzdęcia. obojętne, czy cos zjem czy nie. Czuje taki ucisk w całej jamie brzusznej, ze ciezko mi nawet nabrać pełny oddech, jakby powietrze nie dochodziło mi do końca płuc. Dodatkowo nie może mi się odbić, czuje jak to powietrze podchodzi mi do góry ale gdzieś w przełyku się zatrzymuje. Przełyk mam ogólnie w porządku, mogę przełykac ślinę, ale czasem mam wrażenie że się uduszę, tak mi to powietrze rozsadza wszystko w brzuchu. Czuje jakby w gardle zatrzymywalo mi się coś, jakby mi się zaciskalo, ale to tylko odczucie. Serce mi też co jakiś czas zaczyna walic bez powodu (dodam, że mam też nerwicę i biore leki na arytmie). Czy jest to możliwe że to ta bakteria powoduje takie objawy? Wszystkie pozostałe badania miałam w porządku, tzn ekg, badania krwi, rok temu prześwietlenie pluc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

444 IP: 212.96.228.**

Polecam picie ciepłego wywaru z siemienia lnianego.Działa przeciwzapalnie oraz osłania powierzchnię śluzówki zołądka.Pić 2-3 razy dziennie---15 minut przed jedzeniem.

Uzywać też kminek zmielony z majerankiem.Proporcja wagowa 1:1.Zmielone na proszek - razem wymieszać i trzymać w zakręconym słoiczku.Uzywać po pół łyżeczki 4x dziennie.Ale nie jeść łyżeczką, bo łatwo sie zakrztusić!!!!!! Rozmieszać proszek w kieliszku wody letniej przegotowanej i wypić.Te dwie przyprawy działaja przeciwzapalnie i rozkurczowo na jelita.

MeMeMe IP: 195.211.11.**

Siemię lniane piję, ale chodzi mi głównie o to czy ta bakteria może powodować właśnie takie duszności, zatykanie w przełyku itd. czasem mam wrażenie, że się uduszę, a mogę normalnie przełykać slinę itd

A może usg tarczycy zroibić,może to warto sprawdzić?

Albo idź do lekarza od chorób płuc,moze on wpadnie na jakiś pomysł co z tym zrobić?

MeMeMe IP: 195.211.11.**

Wiem, że tarczyca była w porządku bo badania krwi mialam w porządku. Już nie wiem co robić z tym ;/

Twoja odpowiedź