AGA0987 IP: 78.10.209.**

Witam cierpie na nerwice lekowa.Atakow mam mało, ale codziennie czuje sie spieta,nieswoja, nerwowa, serducho wali, drza mi miesnie i czasem głupie mysli przejda. Brałam wczesniej zwykłe tabletki na uspokojenie i nie pomagały aż doszłam do takiego stanu, że całe dnie ryczałam i leżałam bojąc sie o własne życie. Aktualnie biore xanax. Jest lepiej ale nie az tak jakbym sie spodziewała. Lek ten uzależnia wiec nie chce go juz wiecej brac,lekarz przepisał mi właśnie hydroxyzinum VP 10 mg dwa razy dziennie. I mam pytanie czy ten lek mocno usypia? Pracuje i musze w dzien jakoś funkcjonować, a nie chce chodzić zamulona. Pomga w ogole komuś na nerwice lekowa? Jest sie po nim spokojniejszym i ma dobry humor? I czy moge tak z dnia na dzień odstawić xanax (brałam miesiać 2razy dzien) i zaczac brać hydro (2 razy dziennie) ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kormoran IP: 46.170.30.**

Xanax raczej odstawiaj powoli przez kilka dni zmniejszaj dawki. Hydro może brać razem z xanaxem jeśli się nie mylę więc możesz już od niskiej dawki zacząć łykać hydro i zwiększać do tych 20 mg dziennie a xanax odstawiać powoli. Hydro to jest jednak coś innego niż xanax więc jeśli liczysz na poprawę nastroju to tak nie bardzo ;-/ może jeszcze pobierz jakiś czas ten xanax razem z hydroxyzyną i jeśli poczujesz się spokojniejsza to wtedy odstaw xanax?

Julia1991

Brałam 2 dni. Zamiast stanów lękowych dostawałam stany wkur..zenia. byłam nerwowa i wszystko mnie denerwowało. Z tego co wiem innym pomagało.

Twoja odpowiedź