AGA0567 IP: 78.10.209.**

Witam cierpie na nerwice lekowa.Atakow mam mało, ale codziennie czuje sie spieta,nieswoja, nerwowa, serducho wali, drza mi miesnie i czasem głupie mysli przejda. Brałam wczesniej zwykłe tabletki na uspokojenie i nie pomagały aż doszłam do takiego stanu, że całe dnie ryczałam i leżałam bojąc sie o własne życie. Aktualnie biore xanax. Jest lepiej ale nie az tak jakbym sie spodziewała. Lek ten uzależnia wiec nie chce go juz wiecej brac,lekarz przepisał mi właśnie hydroxyzinum VP 10 mg dwa razy dziennie. I mam pytanie czy ten lek mocno usypia? Pracuje i musze w dzien jakoś funkcjonować, a nie chce chodzić zamulona. Pomga w ogole komuś na nerwice lekowa? Jest sie po nim spokojniejszym i ma dobry humor?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kormoran IP: 46.170.30.**

Mnie na przykład zamula dość mocno. Uspokaja dość solidnie i chwilę po wzięciu czuć różnicę w nerwach. Ja jeśli np. bym wziął o godz 14 to może nie jestem jeszcze taki zmulony przez cały dzień ale na pewno chce się szybciej spać. Najgorzej jest jednak na drugi dzień bo strasznie ciężko się dobudzić. Co prawda tak działa na mnie a na inne osoby może działać inaczej. Tutaj jedna dziewczyna pisała ,że jej to aboslutnie nie zmulało i czuła się super po nim uspokojona itp. Czy działa na nasz humor? nie to nie jest antydepresant tylko uspokajacz. Oczywiście człowiek spokojny to człowiek szczęśliwy ale hydro to niestety nie jest rozweselacz. To by było zbyt piękne ;)

Twoja odpowiedź