Przemyslaw IP: 89.73.213.**

Witam pisze poniewaz zastanawia mnie jdna kwestia otoz w styczniu zdiagnozowano u mnie zakrzepice zyl glebokich mam 26 lat dostalem xarelto ktore poniej odstawilem przez co dostalem zatoru plucnego i trafilem do szpitala w szpitalu po glebszych badaniach stwierdzono trombofilie i problem z sercem dostalem skierowanie na rezonans dosc szybko badanie bo po 2 tygodniach co u nas jest malo spotykane na wynik czekalem 2 miesiace lekaze mnie zwodzili i powtarzali ze to tylko szkic i potrzebuja specjalisty do chorub serca w moim wieku okazalo sie ze mam niescalenie miesnia lewej komory serca frakcja 61,18 % po znajomosci poznalem kardiologa ktory powiedzial ze jestem w jego karierze dopiero 5 tym pacjetem z ta choroba pomaga mi nie odplatnie do restauracji w ktorej pracuje przychodzi inny kardiolog ktory jak sie dowiedzial na co choruje dal swoj nr i powiedzial ze jak chce to moge umuowic wizyte i tez nie wezmie ode mnie ani grosza prosze o odpowiedz czemu jestem tak *wyjatkowy* ze lekarze chca mnie badac za darmo gdzie ludzie placa za cos takiego spore pieniadze pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź