tom12 IP: 89.231.184.**

Witam okolo 3,4 lata temu mialem ostry bul serca,od miesiaca nasilaja mi sie objawy,na poczatku kiedy chodzilem palic
Czulem cos dziwnego w glowie,szumy idziwne zapachy,po jakims czasie doszedl ucisk klatki piersiowej ktory zaczal byc nieprzyjemny po pewnym czasie coraz mniej krokuw sprawialo ze czulem ucisk szumy w glowie coraz czestsze obecnie wyglada to tak:wstaje ide na dol za potrzeba wracam do gury bardzo powoli (czuje zmeczenie kiedy zrobie pare krokow czuc ucisk na mostku)niedawno zauwazylem jak cos jakby strzelilo mi w srodku w glowie *szumy caly czas* podczas *zbyt szybkiego przemieszczania* odczuwam oslabienie scisk mija kiedy odstresuje sie siade kiedy pisze o tym lub mysle natychmiast zaczyna dzialac na sercu.
Niepokoje sie poniewaz wczoraj wykonalem o 1 czynnosc za duzo,od razu ucisk w klatce piersiowej odfzuwam wtedy lekkie bole w lewej rece przedramie lub wyrzej (nieduze bule klucia)szumy w glowie wzrastaja czuje wtedy
nieprzyjemnosci*kosi mnie* I najgorsze sa dziwne zapachy ktore odczuwam jakby plastiku odruchowo zaczynam oddychac I siadam przechodzi mi troche
Kiedy powtarzam codziennie czynnosc z toaleta dolegliwosci staja sie coraz gorsze nie mam nawet sily pisac objawy kture mam pasuja do niewydolnosci ale chce opini kogos ktobsie zna.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bzyku IP: 95.160.154.**

Witaj

Twoje objawy faktycznie mogą wskazywać na problemy z układem sercowym bądź też ciężką nerwice.Aby stwierdzić cokolwiek należałoby wykonać morfologie krwi z rozmazem i echo serca.Oba skierowania wystawi ci lekarz pierwszego kontaktu.Wyniki z krwi będą szybko natomiast na echo serca trzeba na nfz trochę poczekać w kolejce do kardiologa , jeżeli dolegliwości są silne sugerowałbym udać się na prywatną wizyte.pozdrawiam

Twoja odpowiedź