avatar
Andzia12

Witam chcialam zapytac czy ktos z was bral seroxat i tez mial takie dziwne objawy wszystko sie nasililo dziwne uczucie w dloniach brzuchu ogolnie w calym ciele , mdlosci placzliwosc pocenie stop i dloni szybkie bicie serca i bol glowy i taki dziwny niepokoj ! Biore drugi dzien ,1 tabl rano 20mg po ponad rocznej przerwie tylko ze nie pamietam zeby przy ostatnim razie byly takie objawy!! Czuje sie gorzej niz przed !! Dodatkowo lykam afobam doraznie jak juz nie radze sobie !strasznie sie mecze nie mam sil a mam 16 miesieczna coreczke ktora z dnia na dzien musialam odstawic od piersi i ona rozdrazniona i ja kiepska a najgorsze ze za tydz wybieramy sie nad morze i niewiem czy do tego czasu mnie troche popusci !! Bardzo prosze o info jesli ktos mial przygode z seroxatem kiedy tabletki zaczynaja dzialac !! Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Jolkamis

Hej no nie ja nie bralam ale biore escitalopram na nerwice i tez tak mualam moja doktorka powiedzuala ze tydzien a nawet dwa moga wystapic wlasnie takue objawy i u mnie tak bylo dretwienia glowy twarzy syraszny lek ze zaraz cos mi sie stanue i umre normalnie madakra ale po tygodniu przeszlo i teraz jest w miare super ale biore ten lek dopiero 4 tydzien a z tego co mowila moja pani doktor terax ma byc super ale po dwoch miesiacach objawy moga znowu przyjsc i to jest normalne ale po dluzszym stosowaniu leku przejdzie wiec glowa do gory

Twoja odpowiedź