veerisa95 IP: 83.21.27.**

Cześć. Mam 22 lata i po prawie roku przerwy znowu zaczęłam mieć dziwne *napady*. W zeszłym roku miałam napady niepokuju powiązanego z bardzo silnym kołataniem serca, drżenia całego ciała i zawroty głowy. Lekarz uznał, że skoro EKG wyszło w porządku, to pewnie nerwica. Dostałam leki, które odstawiłam po kilku miesiącach, kiedy czułam, ze wszystko jest dobrze.
Teraz od jakiegoś czasu, a ostatnio coraz częściej mam z kolei częste bóle głowy, nudności, i takie jakby przeskoki serca (jest mi duszno i gorąco, serce jakby na chwilę zamiera, a potem jest znowu ok) którym towarzyszy nagły wzrost ciśnienia - dzisiaj zaraz po takim przeskoku miałam 150/110. Pomijam już niepokój i lęk o życie, bo przy tego typu objawach trudno sie nie bać. Boli mnie też odcinek szyjny kręgosłupa - czy to może dawać takie dziwne objawy? Czy to może mieć związek z hormanami ( mam zaburzenia miesiączkowania, na razie nie dostaję leków) ?

Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Karina97

Hej,ja również męczę się już od dłuższego czasu z tymi objawami,jestem 7miesiecy po porodzie i od tego czasu zaczęły się moje dolegliwości. Na początku zaczęły się straszne bóle w klatce piersiowej, myślałam, że to zawał, najbliżsi wyśmiali Mnie, później duszności, zawroty głowy,problemy z żołądkiem, drętwienie i świąd rąk, popadalam w coraz większą paranoje, poszłam do lekarza zrobiłam EKG pełną morfologię wszystko w porządku, wysłano Mnie do pulmonologia z podejrzeniem astmy, leczyłam się inhalatorami,wielką poprawa a ja dalej się duszę, prześwietlenie klatki, dobrze. Poszłam do neurologa z okropnymi bólami głowy,TK głowy i prześwietlenie kręgosłupa w porządku. Znowu stoję w miejscu i borykam się z Moimi problemami ...

Karina97

Aaa dodam jeszcze, że badanie TSH również w normie :)

Twoja odpowiedź