Marcela1991

Witam w kwietniu zacznę 26 lat leczę się na nerwicę lękową i takychardię mam różne objawy czesto występują ze strony serca kłucia pobolewania c chciałabym nawiązać z kimś kontakt z Was co też zmaga się z straszną nerwicą pogadać .Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Serdi IP: 178.235.43.**

Mam 34 lata i ciężka niedomykalność zastawki aortalnej czekam na operacje z tego wszystkiego nabawiłem się ciężkiej nerwicy średnio raz na tydzień chodzę na sor bo wydaje mi się że mam zawał albo umieram, wyniki zawsze są w normie i kończy się na hydroksyzynie masakra też mam tachykardie biore betabloker jakie masz objawy nerwicy?

Marcela1991

Mam często kłucia lub pobolewania serca szczękościsk ogromny lęk zawroty głowy

Też tak mam, spróbuj brać magnez z wit.b6 to pomaga tylko większe dawki ja biorę 2 tabletki rano i 2 wieczorem po paru dniach serducho się trochę uspokaja a leki jakieś bierzesz?

Marcela1991

Biorę propranolol atarax alpragen paroxinor

Niezły zestaw , ja biore bisocard hydroksyzyne i telmix na nadciśnienie ale i tak to za dużo niepomaga cały czas mam jazdy , dzisiaj złapało mnie w centrum handlowym ledwo wróciłem do domu myślałem już że nie dojdę masakra

duska121

Cześć wszystkim nerwuskom 😊 odnośnie nerwicy też szukam pomocy bo powoli mnie wykańcza, teraz jestem na etapie nie wychodzenia z domu, a dokładniej z łóżka, (chyba że do lekarza) co jest ciężkie do pomyślenia bo zawsze byłam dusza towarzystwa.Ogolnie chyba hipochondria mnie złapała do tego wszystkiego, jak tylko rano się budzę rozpoczynam codzienny rytuał szukania chorób xd robiłam chyba wszystkie możliwe badania wyszedł refluks nadzerkowe zapalenie żołądka, jelito drażliwe,anemia, powiększona prawa komora serca i coś tam z tym sercem jeszcze, w środę wizyta u kardiologa to wszystkiego się dowiem. a objawów nerwicy mam mnóstwo... 1.dretwienia rąk, nóg 2.ciagle zimne ręce stopy 2.napady lęku w sytuacjach wgl nie stresowych 3. po wejściu do sklepu robi mi się duszno serce zaczyna szybko bić czuje jak bym miała zaraz zemdlec więc automatycznie wychodzę 4.uczucie dretwienia w głowie, spuchniecia, dziwne prądy i inne cuda 5.ciagle coś mnie boli 6.zespol niespokojnych nóg 7.nie wychodzę nigdzie sama ponieważ boję się że coś zacznie mi się dziać i nikt mi nie pomoże 8boję się ciągle że umrę na jakąś nieodkryta chorobę 9.robie pełno badań i wukluczajac jedna chorobę zawsze na internecie znajdę objawy innej które świetnie pasują 10.dusznosci 11.niemozliwe zmęczenie, nie mam siły przejść 100 m (pewnie też przez mój ostatni lozkowy tryb życia) 12. Nie mogę ustac prosto w miejscu bez ruchu muszę poruszać czymkolwiek chodz by palcem u ręki 13.nie czuje wgl radości z.niczego mam takie uczucie nieobecności uczuciowej a jakie są wasze objawy nerwicy?

serdi IP: 178.235.43.**

Hej

Mam prawie wszystkie objawy które opisałaś , daj znać po badaniach co z tym sercem wyszło.pozdrawiam

duska121

Pomęczę jutro lekarza trochę i popytam czy to groźne czy moge się obawiać przez to o swoje życie ... zawsze pytam..wiec już chyba przywykli :D Wgl fajną stronę znalazłam szaffer.pl poczytajcie może wam coś pomoże , już szukam czego mogę bo przecież nie mogę żyć w łóżku ,tym bardziej ,że w domu rodzinnym jestem jeszcze tylko miesiąc bo mieszkam za granicą ,tutaj przyjechałam się leczyć bo w Anglii lekarze to parodia.Chociaż byłam pewna że jak już zdiagnozuje co mi dolega to przejdzie mi wszystko.. ale jednak nie nerwica się rozhulała na dobre.Mam 21 lat i czytając że ludzie się z tym męczą po 10 lat jestem trochę przerażona..

jacop1984

Witam was mam na inię Jacek mieszkam w UK już 5 lat i dostałe 2 epizod mojej nerwicy lękowej .Jestem starym bywalcem tego forum które nauczyło mnie bardzo dużo.Okiełznałem nerwicė i jest mi dużo lepiej .Nie mam ataków paniki i dużo innych symptomów.Jednak mam jeszcze trochę kołatań które olewam.Pozdrawiam

Ja w dodatku choruje na serce to jest dopiero masakra czasami już nie wiem co jest przez chorobe a co przez nerwice , na SORZe już chyba wszyscy lekarze mnie znają i wypiłem im już chyba z 10 butelek hydroksyzyny heh

duska121

Jacku jak wygrałeś z nerwicą ? Serdi dokładnie też już sama nie wiem co dolega mi od moich chorób,a co od nerwicy -.- Na dodatek dziś odebrałam morfologie krwi i wiele parametrów się nie zgadza ,nadmiar lub niedobór.. oczywiście rundka po stronach i wyszukiwanie chorób... Jutro idę do lekarza mam nadzieję ,że powie mi że to nic takiego ...

duska121

Serdi kiedy masz operacje?

Dopiero w listopadzie chyba że zastawka mi całkiem siądzie to przyspieszą to czekanie już całkiem mi niszczy psychikę daj jutro znać po wizycie co tam wyszło mam nadzieję że wszystko będzie ok

duska121

Oo rany, napewno nie będzie tak źle i zleci do listopada ani się nie obejrzysz zobaczysz! ;) dziękuję i oczywiście dam znać