przestraszony Krzysiek IP: 109.79.73.**

Witam serdecznie. Od 18 marca mam objawy Globusa Hystericusa czyli odczucie ciala obcego w przelyku. Na poczatku wydawalo mi sie ze faktycznie jest to kawalek warzywa ktore wczesniej jadlem. Oddycham raczej normalnie z tym ze serce raz bije wolniej szybciej a raz normalnie. Dzisiaj czyli 20 marca, mam dodatkowe objawy czyli lekkie zawroty glowy z polaczeniem lekkich bolow glowy. 15 marca bylem na pogotowiu gdyz mialem atak kamieni w nerce. Mam jakby wzdecia ale mysle ze to dlatego ze kamien powooi zaczyna wychodzic z mojego organizmu. Mam rowniez rozne stolce od czasu pojawienia sie Globusa Hystericusa. Rzecz w tym ze nie jestem pewny czy to faktycznie Globus. Czasami chwilowo sie trzese, moze I z zimna alr w domu raczej cieplo a dlonie mam dosc zimne. Jem normalnie, pije tez normalnie, papierosy przestalem palic od 18 marca gdyz nie przyjemne jest odczucie w przelyku. Wieczorami jest najgorzej. Uczucie wtedy mam duszenia sie przez kilka chwil a potem sie uspokajam, klade sie do lozka I zasypiam, spie normalnie. Prosze o jak najszybsza odpowiedz gdyz jest to niepokojace. Wrazie czego mam juz umowiona wizyta I lekarza rodzinnego. Z gory bardzo dziekujr

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź