ilunia

Witam, kilka dni temu przeszłam silną anginę z jeszcze silniejszym gardłem. Teraz od kilku dni utrzymuje się jeszcze lekki kaszel oraz bóle.. Ból w klatce piersiowej, w środku, ale odczuwalny na plecach, czasem jedynie z przodu. Dokładnie jakby po prawej stronie prawego płuca, od łopatki troszkę w dół. Brak przy tym duszności, pocenia się i innych tego typu objawów. Zastanawiam się skąd ten ból. Czy to nerwoból? Wiem, że płuca nie bolą, jak wobec tego boli opłucna? Mogę ten ból odczuwać *na plecach*? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiki IP: 83.12.124.**

Odpowiedż może być tylko jedna:wizyta u lekarza.Po przebytej anginie nie należy tego lekceważyć.

ilunia IP: 217.149.246.**

Dzień przed wystąpieniem większych bóli byłam osłuchiwana i lekarz powiedział, że wszystko w porządku... a na rtg skierowania dać nie chciał..choć już wtedy nieco pobolewało..

Marta IP: 77.89.67.**

Najlepiej isc z tymi bolami do specjalisty, bo to nie zadne przzelewki i ignorowac tego nie mozna. Teraz sa najrozniejsze bole ktore moga nic nie oznaczac bo lekarz powie ze to przez zwykly stres czy cos a jednak potem okazuje sie ze to nie przez stres.. Nie dawno mialam taki przypadek wiec radzila bym skierowac sie do specjalisty;) pozdrawiam

stanislaw IP: 85.14.85.**

Witam mam nadzieje ze mi ktos pilnie odpowie bylem dzis rano u lekarza okazalo sie ze mam angine przy 40oC goraczce teraz pod wieczór zaczeły sie bóle ostre przeszywające krótkie w klatce piersiowej oraz ból głowy w górnej części jedynie co moge powiedziec dokładniej to choruje na Astme,nerwice i arytmie serca boje sie ze to cos powaznego :(

ZEN IP: 95.41.216.**

chyba wiem co ci moze dolegac ale nie ma powodu do wiekszej obawy,.jestes poprostu chory:p

Adam IP: 79.162.244.**

Mam dokuczliwy problem z bolem w klatce piersiowej. Czasami boli mnie z przodu ze ciezko jest oddychac a czasami z tylu jak by ktos po mnie chodzil... Wiecie moze czemu??

malgorzata.k IP: 213.158.196.**

owszem ,wiem a nawet jestem pewna ze trzeba odwiedzic lekarza.
powiedz o dolegliwosciach,pewnie oskucha ,zrobi ekg,jezeli ze strony kardio
bedzie ok.to popros o skierowanie do neurologa,bo moze to byc skolioza.

pozdrawiam!

Piotrek IP: 83.22.192.**

Ja Tak samo mam boli mnie w nocy nie umiem zasnąc po zaraz atak jakiś mam nie umiem nic zjeść dusze się byłem u lekarza a lekarz powiedział że to nerwica ale ja wątpie że to nerwica proszę o pomoc co to jest????

Dobra Napisze od nowa boli mnie w środku klatce piersiowej nie umiem łykać śliny spać nie moge po już sie dusze ale szybko wstaje i pije wode żebym nie udućiłem sie i jeszcze jeśc nie umiem boję się a byłem 1 raz w szpitalu i 2 razy u lekarza i oni powiedzieli że do nerwica ale wątpie żeby do była nerwica proszę o pomoc co to jest bardzo proszę ja już dalej nie umiem żyć pomocy?????

i jeszcze jedno gardło mnie boli i biore tabletki i syrop a nawet febrisan i nic dalej tak samo co to jest pomocy?

joanna.l IP: 213.158.196.**

watpie zeby jedno z drogim mialo zwiazek,ale leki na przeziebienie bierz,
dla swietego spokoju zrob przeswietlenie gornego kregoslupa tzn.szyjnego i piersiowego,jezeli okaze sie ze nie masz ucisku na kregi to niestety ale bedziesz sie musial pogodzic z diagnoza,,nerwica*,jednak radze zrobic przeswietlenia,bo skolioza do zludzenia przypomina dolegliwosci kardiologiczne.

Piotrek IP: 79.191.203.**

joanna.l, Dzięki i pozdrawiam:)

smerifk IP: 87.207.211.**

na ból pleców polecam porady ze strony http://bol-plecow.info.pl :)

Gregorezzi IP: 82.132.248.**

Może macie mesothelioma? Ktoś robił przy azbescie?