reters

Witam szanownych forumowiczow.Mam 27lat i od pewnego czasu zaczely mi sie dziac dziwne zeczy z serduszkiem.Otóż miewam dziwne zaburzenia rytmu serca.Wystepuje to nierownomiernie tzn.czasami dwa-trzy razy na dzien,czasami raz na trzy-cztery dni.Objawia sie to tym iz trwa pare sekund okolo 5-6.Czuje ze serce zaczyna nagle szybko i nie regularnie bić.Przez te pare sekund robi mi sie dziwny oddech(jakby plytki) no i zawsze mam uczucie przymusu kaszlnięcia.Po kaszlnieciu praktycznie wszystko wraca do normy.Sam juz niewiem co to moze byc... mam nadzieje ze jeszcze troszke na tym swiecie pobede:( Czy ktos moglby mi poradzic co mam z tym zrobic? Dziekuje z gory za odpowiedzi.

reters

rzeczy* przepraszam za blad.Niestety z tego co zauwazylem to nie mozna edytowac swojej wypowiedzi.

radek13

Zrób sobie holter i z wynikami udaj się do kardiologa. Masz zapewne jakieś zaburzenia rytmu ale jakie ? może holter odpowie. W takim wymiarze i parosekundowe napady to jeszcze nie tragedia, ale musisz się temu przyjrzeć. POwodzenia.

reters

Witam.Pare miesiecy temu zrobilem holtera ale niestety w tym czasie akurat nie mialem zadnych dolegliwosci i kardiolog powiedzial ze nic mi nie jest...Najgorsze jest to ze ogolnie trwaja kilka sekund i nie codziennie.Tak wiec trudno to wykryc.Od jakiegos czasu coraz czesciej mam podobna sytuacje:( Ja juz sam nie wiem co z tym wszystkim zrobic:( Prosil bym osoby ktore mialy(maja) podobne dolegliwosci o rade.Pozdrawiam wszystkich.

Nina IP: 83.21.238.**

Ja też tak mam od wielu,wielu lat.Niejednokrotnie robiłam EKG,które nic nie wykazało.Zauważyłam nasilenia przed zmianą pogody,żle reaguję na wietrzną pogodę.Łykam dużo magnezu-slow mag z B6.Pomaga,bo magnezu nigdy nie za wiele,zwłasza,że piję dużo kawy.Zresztą poczytaj sobie o niedoborach magnezu.Najważniejsze nie przejmować się swoimi dolegliwościami,bo jak to mi powiedział kardiolog,większość ludzi ma jakieś postacie niemiarowości,ale nie wszyscy to odczuwają.Pozdrawiam.

reters

Dzieki nina za odpowiedz.Zastosuje twoja rade apropo magnezu.Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.

Twoja odpowiedź