pawel z IP: 212.160.172.**

Witam ,
od pewnego czasu zaobserwowałem u siebie dziwne zjawisko, sądze że może mieć to cos wspólnego z cisnieniem.
Do rzeczy - głównie wieczorami jedno ucho rozpala mi sie i czuje je jeko gorące, drugie zać jest zimne - prawidlowości w tym nie ma, raz rozpala sie lewe ucho raz prawe, zdarza sie to srednio co 2-3 tyg

Co to może byc i czy mam sie martwic ?

Darek IP: 79.188.163.**

mam podobne objawy przy czym to gorące ucho znacznie się wtedy powiększa tak że jest widoczna ogromna dysproporcja po jakimś czasie nie wiem moze pogodzinie wszystko wraca do normy. u mnie to jest zawsze lewe ucho. Może znalazłeś już jakieś wytłumaczenie dla tego zjawiska.

Lamita IP: 83.19.32.**

Mam podobny problem, od paru dni mam gorące ucho (prawe) które jakby promieniuje ciepłem na całą prawą półkulę głowy. Nie towarzyszy mi przy tym zaden ból ani obrzęk ale to ciepło jest bardzo niepokojące. nie wiem co mi jest,

Przemek IP: 213.158.199.**

Mam ten sam problem, moze ktoś mnie pokieruje?

Paja-Ino IP: 89.230.134.**

Jak jedno ucho jest gorące i czerwone, to może oznaczać tylko jedno: ktoś cię obgaduje ;p u nas na kujawach bynajmniej tak się mówi, że gdy ucho robi się czerwone i gorące, to znaczy, ze ktoś o nas myśli lub nas obgaduje; zazwyczaj zjawisko to występuje po imprezie, na której zrobiliśmy lub powiedzieliśmy coś głupiego ;) Pozdrawiam

L IP: 212.160.251.**

Mam podobny problem...? Może coś się u Was wyjaśniło...? Proszę, napiszcie!!!

kręcioł IP: 83.30.225.**

witam ja również mialam podobny problem, lewe ucho mialam gorące do tego mnie bolało i niestety lekarz nie stwierdził zadnej przyczyny, narazie minęło od 2 dni jest dobrze, tylko dodam,ze kiedy ucho robilo sie gorace to bolala mnie tez lewa reka, akurat w tym miejscu jest splot nerwów pewnie dlatego reka i ucho jednoczenie mnei bolalay, mozliwe ze z przewiania ale poki co uspokoiło sie, a wszystkim piszącym tu i majacym podobny problem radze wybrac sie po prostu do lekarza, bo nikt z nas tutaj znachorem nie jest;p, przyczyn może byc wiele...

AgareS IP: 83.9.75.**

ja zauważyłem że to które ucho jest ciepłe zależy od tego na którym boku spaliśmy, a dokładnie, które ucho leżało na poduszce ;D. Tylko nie wiem od czego to zależy a czasem jest to irytujące jak w dzień zacznie się to dziać ;)

sepic

Ja mam to samo od okolo 2 miesiecy. Dzieje mi sie tak z prawym uchem. Warto zaznaczyc ze z powodu cisnienia jest ono lekko uszkodzone (piszczenie). Mam takie napady ze robi sie czerwone i gorace pomimo ze cisnienie jest w normie. Mysle ze moze moze byc to tez objaw nerwicy. Tez jeszcze nic z tym nie robilem ale jak juz cos bede wiedzial to dam znac

Mati IP: 80.239.243.**

Mam to samo z tymi uszami i to wina nerwow. Choruje na powazna nerwice i mimo ze cisnienie jest w normie to ten objaw wystepuje. Takie niepokojace cieplo i czerwone ucho.

Krazenie IP: 79.184.132.**

Wszystko wina złego krążenia krwi, jedzcie więcej słodyczy a na pewno będziecie mieli świetne krążenia.

kami13 IP: 79.144.138.**

....jestem w ciąży..też mam ten problem..cisnienie jest chyba ok..dobrze się czuje..głowa nie boli..lecz ucho i policzek lewy jest gorący i czerwony.

goscmjbjbjb IP: 95.160.41.**

Nie wiem skąd to się wzieło ale podobno tak się dzieje jeżeli ktoś nas obmawia

pati1502 IP: 89.67.46.**

No hej witam. ja wlasnie teraz mam ten sam problem ucho (prawe) strasznie mnie boli i szukam w necie sposobu na to a jest 3:29 rano. sluchajcie ja radze zrobic tak: jesli zaczalo cie. bplec to ucho w nocy i nie wiesz co masz zrobic to przyloz do niego cos zimnego rano ic do rodzica naj lepiej opowiec to wszystko. potem popros rodzica zeby zamoczyl ci wacik i jakims specjalnym leku do uszu(nie pamietam nazwy). moze podzialac wiem bo moj brat mial zapalenie ucha i tak robil pomoglp w 2 dni
zycze powodzenia i pozdrawiam

Jakub Aniolek IP: 89.72.9.**

Hejka,mam identyczny problem , moje ucho jest jak ucho slonia i czerwone niczym czerwony kapturek . Nie wiem co mam z tym zrobic . Moj lekarz stwierdzil ze jetem chory umyslowo lecz mi sie wydaje , ze nie . Mam nerwice i czesto skacze mi lewe jelito a w dodatku mam wode w kolanie myslicie ze to przez to ? Kocham i caluje was .J.A