jacop1984

Wyszło mi ich nie wiele zaledwie 17 nie czułem żadnego .Pracuję jako kuchasz i jak jest zapuerdziel to ich nie czuję ale jak troszkę luzu to już mnie szarpie.W niekturych sytuacjach też jak wyciskam szpinak czy siatki z zakupami podczas zasypuania i jak wyjdę na miasto

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jacop1984

Mam stwierdzoną nerwicę ale nie wiem czy to od zastawek

kormoranciemny IP: 46.170.30.**

Minęły 2 lata od założenia przeze mnie tego tematu. 2 lata miałem spokój zupełny ale to co wtedy wydawało mi się straszne czyli jakieś śmieszne pojedyncze skurcze to teraz jest jakąś bajką. Gdy teraz serce zaczęło mi wariować to trwało to kilka dni bez przerwy!! w tysiącach co jakiś ruch wykonałem to potężne uderzenie i zatrzymanie serca. na holterze miałem dosłownie wszystko z salwami i zjawiskiem r/t na czele. Więc jak widać tamto pytanie o śmierć z powodu skurczy nie było tak głupie jak zostało to określone. Teraz wiem ,że w każdej chwili mogę dostać migotania komór i zejść w ciągu sekundy z tego świata. Echo serca mam niby dobre czyli serce zdrowe ale powiedzmy sobie szczerze gdyby było zdrowe to takie cuda by się nie działy...

sandra9393 IP: 46.134.139.**

Ją miałam wyniki z holtera odebrane wczoraj i wyszły mi pobudzenia komorowe jakieś trójki one bardzo groźne są?to są te całe salwy?

kormorannn IP: 46.170.30.**

Nie , salwy są jeszcze gorsze. Ja mam i trójki i salwy i wszystkie inne goooowna :( kiedy odczuwasz te skurcze? po wysiłku czy jak?

Wiesz co zazwyczaj różnie tak naprawdę czasami jak leżę to czuję takie dziwne walenie w mostku:a na holtera w sumie tak się zapisalam bo myślałam ze to może tylko zwykłe kołatanie a ten mnie tak nastraszyl że trzeba znaleźć przyczynę bo to może być powodem nagłej śmierci Masakra jakaś:w śr ide na echo serca zobaczę co wyjdzie aż się boję co to za cholerstwo....a Ty to odczuwasz czy na zapisie Ci wyszło?najgorsze że jak ukg wyjdzie dobrze oby tak było to nie wiem z czego się to gowno bierze...

abcdefelkkl IP: 46.170.30.**

Tak ja odczuwam niestety :( miesiąc temu miałem ogromną ilość i to potężne uderzenia ech straszne... teraz niby nie mam tak przez cały czas ale zauważyłem ,ze po np. krótkim biegu bardzo krótkim już mi się załącza ta artymia :( nie wiem jak z tym będę żył... u mnie wyszły jakieś straszne rzeczy na tym holterze ale robiłem go u rodzinnego i kardiolog stwierdził ,że ten wynik jest jakiś mało wiarygodny... wyobraź sobie ;-/ no to jest przecież chore jak dwaj lekarze mogą mówić tak różne rzeczy na tak poważny temat!! na następnym holterze wyszło duuuuużo mniej ale co z tego jak w ten dzień bardzo mało odczuwałem więc jeśli czasami występują u mnie te najgorsze jak salwy i zjawisko r/t (to jest najgorsze) to akurat na tym holterze się nie zapisały i kardiolog olewa :( pozdrawiam

kormoranjjj IP: 46.170.30.**

Acha no i jeszcze jedno dodam. On cię nastraszył ,zę to może być śmiertelnie groźne tylko co z tego jeśli oni czyli lekarze i tak to olewają? teraz się już nawet zastanawiam jaki jest większy sens tych badań holterowskich skoro i tak kardiolodzy w tym pomagją baaardzo rzadko?? chory jest ten kraj. Ja teraz jak już wiem jaki miałem wynik to wolałbym sobie dalej żyć w niewiedzy i olewać myśląc ,ze to jakieś właśnie tylko niegroźne kołatania.

Leszek55

Generalnie o nasze zdrowie nikt nie zadba lepiej od nas. Nie olewaj tego i szukaj pomocy dalej.

No to jest jakaś porażka co lekarz to inna opinia brak słów...ją jak byłam u rodzinnego to powiedziała że niby wszystko w porządku ale lepiej iść do kardiologa bo to może być coś poważnego więc co to za gatka...właśnie to jest bez sensu bo nie zawsze holter zarejestruje to chyba że by się nosiło 247...ją w śr ide i zobaczę co mi powie a Ty Miałeś robione to echo?i jeszcze jak mogę spytać to ile Ci wychodzi tych ch.... Na zapisie?

Współczuję naprawdę ale sama wiem co to jest i aż przeraża mnie myśl że jak nic z tym nie zrobią to za jakiś czas będę miała dużo więcej....

zocha IP: 83.25.223.**

Straszne te kołatania serca, mnie też wykańczają i straszą, boję się, że kiedyś serce nie wytrzyma tak nierównej pracy i po nas.

kormorannana IP: 46.170.30.**

Na tym *złym* holterze miałem ponad 600 salw i ponad 300 R/T więc jeśli ten zapis był prawdiłowy to jestem w niezłej du... bigemi i trigemi to było w tysiącach ogólnie komorowych było pona 8 tysićy i nadkomorowych 7 tysięcy... na tym lepszym holterze miałem tylko 45 komorowych i w tym jedna para była więc nie tak źle ale w ten dzień to bardzo mało odczuwałem więc nie byłem zaskoczony wynikiem...
było też coś takiego jak migotanie przedsionków 39% ale nikt mi nie chce wytłumaczyć czy to silne migotanie? albo długie bo nie wiem co to oznacza to 39% a kardiolog nawet słowem o tym nie wspomniał...

Twoja odpowiedź