Wieslaw57

Pierwszą wizytę u dr Koźluka miałem w grudniu po dwóch miesiacach w klinice na Banacha zrobiono mi tomografię komputerową serca. Od tego badania na ablacje czekałem dwa miesiące, ale czas oczekiwania uzależniony jest od ilości oczekujących. Proszę się nie bać i spokojnie czekać, dr Koźluk to wysokiej klasy specjalista i nie ma powodu do zdenerwowania.Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

jozefka

Wielkie dzięki za wyczerpujacą informację

Andrus

Witam jestem swierzo po Ablacji a robił Dr Kożluk 14 05 2010 a dziś jest 16 i jest rewelka czuję sie dobrze jak na chwile odecną i gdybym miał robić to tu i przez tego lekarza to co robi o wszystkim ci mówi co będzie robione i jak możesz sie poczuć w danej chwili A co do personelu to jest spoko miły sympatyczny i jak ma ktoś pytania to chetnie odpowiem pozdrawiam życzę zdrowia

michal IP: 89.228.109.**

Andrus odezwij sie mam w srode ablacje u dr kozluka za 4 dni Bardzo sie boje moje gg 22 00 72 09

michał IP: 89.228.90.**

Juz po zabieg i badanie robił dr Marek Kiliszek wspaniały człowiek i lekarz z zespołu dr Kozluka Serce dalej szarpie i czsem piecze klatka ale to dopiero tydzien Zabieg trwał 5 godzin starali sie pomóc jak najbardziej cos tam zrobili ale nie wszystko Mam nadzieje ze czestoskurcze komorowe nie beda tak mnie meczyc i moze kiedy serce sie zagoi bedzie troche lepiej licze na to TAKŻE POLECAM ABLACJE W AM WUM NA UL BANACHA 1A !!!NAJLEPSI!! Moje gg 22007209

Pikawa IP: 83.24.250.**

Mialem trzy ablacje na Banacha i tak to sprawili ze odeslali mnie z popalonym sercem ze trzeba bylo robic operacje zastawek a
mpozna sie bylo obejsc bez tego wszystkiego. Trafilem .do Anina ale juz z nienadajacym sie sercem Dzieki Dr Kozlukowi A Teraz po dojsciu do wprawy ma klinike na Kaczej,Nie wierzcie w cuda.......czlowiek Chory poddaje sie wszystkiemu, wierzac ze akurat jemu sie uda. Moze I tak jest. ale zalecam odpowiednich fachowcow . a tacy sa w Aninie...np .Doc, Hryniewiecki.

abc IP: 83.9.246.**

Pikawa

wnioskuję, że dawno miałeś te ablacje (napisałeś: * A Teraz po dojsciu do wprawy ma klinike *), czemu winisz Dr. Koźluka, Jego ekipę, czy AM?
Możesz bardziej merytorycznie i po kolei?
Ludzie potrzebują dobrej wiedzy o różnych ośrodkach i lekarzach, ale generalizowanie może zaszkodzić, i nie tyle reputacji kliniki czy lekarza, ale potencjalnym pacjentom, których się odstrasz lub namawia.
Anin to miejsce bardzo miłych lekarzy, świetnych kardiologów. Ale miałem sposobność poznać Dr. Koźluka, i nie widziałem różnicy jakościowej itp. Leżałem tylko w Aniine, zaznaczam. Na AM ( jeszcze? ) nie.
Jak będziesz miał czas, powinieneś napisać więcej - mniej emocji, więcej faktów.
Dzięki i pozdr

michał IP: 89.228.97.**

To Twoje prywatne zdanie Na uszkodzenie moze sie składac wiele czynników Moze jak gówno w przereblu skakałes na stole albo co... Ekipa dr Kozluka to najlepszy zespół do walki z arytmia A to co piszesz mam głeboko w dupie i nie zdziwie sie jakbyś był prowokacja konkurencji!!!

jozefka

witam migaczy nikt nie pisze o ablacjach w warszawie w ostatnich miesiącach , co sie stało czy jest przerwa czy urlop u dr.Kożluka czekam na termin i coś długo to trwa

Wieslaw57

Wieslaw57. Latwo krytykowac- to kazdy potrafi. Mialem ablacje w kwietniu i obecnie juz gram w pilke ze swoim synem . Doktor Kozluk to duzy fachowiec i tego nikt i nic nie zmieni. Jezeli mialbym sie jeszcze raz zdecydowac sie na zabieg to znow wykonawca bylby doktor Kozluk. Pozdrawiam

Ewa IP: 83.6.77.**

Ja miałam zabieg ablacji 1,5 roku temu na Kaczej przez zespół dr Koźluka. Robił to dr Marek Kiliszek pod okiem Koźluka. Zrobili to bosko. 15 sierpnia minęły dwa{2} lat od częstoskurczu. Czuję się BOSKO. Dzięki. KOŻLUK I KILISZEK TO WSPANIAŁY ZESPÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ania IP: 79.163.103.**

Może ktoś z Was wie czy dr Koźluk przyjmuje gdzieś prywatnie , jak wogóle do niego można dostać się? Sprawa dość pilna.Za podpowiedź z góry dziękuję.

bezinteresowny IP: 83.31.49.**

Tak, w Warszawie, polecam:-)

Dr Edward Koźluk: Centrum Medyczne WUM ul.Banacha 1a blok F. Zapisy telefoniczne 22-5991801 do -03.
Profil kliniczny: diagnostyka i leczenie zaburzeń rytmu serca (szczególnie metodą ablacji)
diagnostyka i leczenie zasłabnięć i omdleń.

Być może także gdzieś jeszcze, ale tego nie wiem. O ile mnie pamięć nie zawodzi w środowe popołudnia.
Pozdrawiam

ania IP: 79.163.105.**

Bezinteresowny dzięki.

FRED IP: 83.24.250.**

Fred.20.09.2010 witam migaczy .żyłem z tym *zjawiskiem*8 lat. przed zabiegiem w grudniu 2009migałem 2x dz. Po zabiegu ablacji wykonanym przez zespół dr Kożluka w klinice na Banacha w stolicy czuję się znakomicie.Mam 64l dziękuję i pozdrawiaM ZESPÓŁ DR. KOŻLUKA