Przemek IP: 80.53.182.**

Witam, mam 22 lata od okolo miesiąca dokucza mi ogólne osłabienie, dziwny ból w górnej części klatki piersiowej, do tego osłabienie rąk, nieraz drętwienie, mrowienie. Dość często nie jestem w stanie zaczerpnąć powietrza do końca, wrażenie jakby coś wewnątrz mi to uniemożliwiało. Często mam uczucie jakbym miał za chwilę zemdleć. Pracuje, studiuje, więc jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Proszę o jakieś rady, może ktoś ma podobne objawy. POZDRAWIAM

Maria IP: 85.221.143.**

Witaj Przemku
Na moje oko to zmęczenie i stres.Moze powinnieneś troche odpocząć.Ale oczywiście powinienes sie wybrać do lekarza i zrobic sobie podstawowe badania,tak dla uspokojenia.Pozdrawiam

Jola IP: 84.10.232.**

Przemku nie jestm pewna ale wydaje mi się że to brak pierwiastków takich jak,potas,magnez wapń doswiadczylam to na sobie nie masz pojecia co sie może dziac, jak jednego z nich brakuje,poprostu zrób takie badania bo jak sam tego nie zrobisz to nie bedziesz wiedzial bo lekarze wogóle o takich badaniach nie pomyslą,życzę dużo zdrowia

Fidel IP: 83.17.195.**

PAMIęTAJCIE podstawowym badaniem jest HOLTER koniecznie go zrób!! To wszystko wykaże, samo pojedyńcze ekg nic a HOLTER tak. Każdy kto ma takie objawy niech zrobi HOLTERA.

MAYA IP: 69.231.129.**

objawy opisane przez ciebie nie sa mi obce. wyglada na to, ze masz depresje.
mialam dokladnie to samo i lekarze przepisywali mi najprzerozniejsze leki az w koncu po ulywie dlugiego czasu trafilam na lekarza *z prawdziwego zdarzenia* i ona ocalila mnie od tego co wydawalo mis sie koncem zycia. przepisala mi lekarstwo, ktore nazywa sie effexor. nie wiem czy w kraju lek ten jest dostepny, byc moze tak. zycze ci powodzenia, jak rowniez wielu ludziom, ktorych dotknela ta sama choroba co i mnie. teraz czuje sie jak nowo narodzona i mam normalne zycie. moge funkcjonowac, jak poprzednio.

Małgorzata IP: 83.28.36.**

cześć mam identyczne objawy od bardzo d,,,,,,,,,,lugiego czasu odwiedziłam wszystkich specjalistów wszyscu zwalają na nerwice psychiatra przepisał leki ale żadne nie pomogły nie wiem co mam myśleć z takimi objawami ciężko funcjonować najgorzej jest z tym oddechem

iwo IP: 83.20.109.**

mayu ja mam to samo gdzie bylas u lekarza ja nic nie biore i nie radze sobie co mam robic poradz?

satro

Proponuję wykonać badanie Satro

Aga

Ja miesiąc temu miałam podobne objawy zrobiono mi ekg i choltera wysłano do kardiologa i wyszło że mam arytmię - WPW, już samo ekg bylo slabe nie lekceważcie takich objawów kochani lepiej niech to będzie zmęczemie ale niech wam to powie lekarz specjalista, a czy czujecie przy tym nierówne bicie serca?

Anetka IP: 83.6.78.**

Błagam pomóżcie..nie wiem co mi jest. Od wakacji czuję się osłabiona, nie mam na nic siły. Kiedyś kochałam sport. Conajmniej 2 razy w tygodniu trenowałam siatkówkę,karate, tańczyłam. Robiłam co tylko się dało. W tym roku poszłam do liceum i po 10 minutowej rozgrzewce robi mi się słabo! Poza tym w pierwszych dniach szkoły na lekcjach robiło mi się słabo i niedobrze...Po wysiłku nie czuję normalnego zmęczenia jak zawsze ale jest mi niedobrze jakbym miała zaraz zemdleć. Juz nie wiem co robić. Robiłam morfologię ale jest ok. Od tygodnia siedzę w domu bo nie wiem czy dopadła mnie jakaś infekcja czy coś innego. Boli mnie brzuch i chwilami ciężko mi się oddycha. Nawet teraz gdy o tym pisze jest mi jakoś dziwnie. Byłam u lekarza, stwierdził że pewnie mam nerwicę a ostatnie bóle brzucha mogą być spowodowane wrażliwością jelita czy coś takiego..Przeczuwam, że to na tle nerwicowym, ale chce to już wyleczyć. Chcę znów w pełni korzystać z życia i nie przejmować się że zaraz będzie mi słabo...
Poza tym sa jeszcze dwa małe szczegóły. Gdy się denerwuję mam takie wstrząsy...To tak jakby trząchnęło mną zimno. Trwają niecałą sekundę ale martwi mnie to. Raz złapało mnie to gdy schodziłam ze schodów i o mało nie spadłam. Czy ktoś z Was ma podobne objawy?
Poza tym gdy jest mi zimno to drętwieje mi kciuk u prawej dłoni.

Proszę pocieszcie mnie jakoś...Co to może być? Boję się, że lekarze nie będą w stanie mi pomóc.

konsultantka IP: 212.2.99.**

Anetko Przemku i wszyscy , którzy macie takie kłopoty.Najpierw lekarz specjalista,a potem zapraszam , udzielę konsultacji każdemu kto się zgłosi na www.kpz.edu.pl

Anka IP: 87.101.32.**

mam podobne objawy co Przemek, Kiedys mialam chwilowe dusznosci jakby bolalo mnei serce i podchodzilo mi to do gardla i dusilo i musialm kaszlec , ale to bylo raz na jakis czas powiem ze zadko, ale od przed wczoraj starsznie mam oslabione rece czuje mrowienie i jakby dretwienieokropne uczucie, pisze do was a czuje jakie jzu mam slabe rece,a dzis obudzialm sie z tym objawem co zawsze tylko teraz trwa caly czas dusi mnie i musze kaszlec;/ okrpienstwo....jak mowie od razu musze kaszlec bo czuje z emnie dusi:( nei wiem co to mzoe byc czy to cos od serca, czy astma, a mzoe kregoslup???slyszalam z etakie rzeczys ie dzieja tez od kregoslupa a ja osttanio nosze ciezkie akta w pracy a problemy z kregoslupem zawsze mialam:( pomozcie mi gdzie mam isc najpierw do lekarza co to moze byc??pozdrawiam

21 latek IP: 83.15.32.**

tez mam rozne dziwne objawy ale moze to wszystko na tle nerwowym. zaczelo sie od tego, ze dostalem w polowie czerwca uczulenia (pokrzywka) nie wiadomo na co.. utrzymuje mi sie ona do dzis dnia, bylem u kilku dermatologów i mowili ze to pokrzywka idiopatyczna, pozniej mialem jakies dziwne bóle w klatce, i ogolnie zle samopoczucie.. robilem badania krwi, wszystko w normie, a pozniej mialem holter cisnieniowy i holter ekg, na ktorym wykazalo jakies zaburzenia, ale podobno jeszcze nie takie straszne.. ogolnie bole serca itp moze ustąpilu, ale nadal czuje sie dziwnie... pozniej z tą pokrzywką poszedlem do alergologa, robil mi testy, wykazalo uczulenie na kilka rzeczy. Ogolnie czuje sie byle jak bo caly czas mysle o tym czy to nie cos powaznego.. przy tym wszsytkim towarzyszy mi chyba zespol jelita drazliwego :/ i czuje sie jakis oslabiony, bolą mnie mięśnie rąk, nóg jakbym miał zakwasy.. staram sie aktywnie uprawiac sport i nie wiem czemu to wszystko :/ a wszystkie moje dolegliwosci pojawiły sie rownoczesnie z pojawieniem sie pokrzywki :/ nie wiem juz czy udac sie jeszcze do jakiegos lekarza i ewentualnie do jakiego... czy moze mam nerwice, depresje, nakręcam sie i przez to te wszystkie moje dolegliwosci ? ;/

pionier87 IP: 79.162.30.**

jak na moje oko to nerwica ale zrób s obie EKG i Echo ja tak miałem i okzało się ze mam Blok prawej odnogi hesa czy jakoś tak...Tak czy inaczej nie lekcewasz tego i zrób te badania ja się męczyłem pól rokuzanim odwazyłem się na EKG ale teraz zaczynam walke z tym lękiem i strachem który twoazyszy temu typu objawom...ozdrawiam i trzymaj się

danek IP: 87.239.171.**

`Anetka odezwij sie do mnie na gg 7343311 mamy podobne objawy nawet te z kciukiem :/