niecierpliwy IP: 87.105.113.**

Proszę o wstępne wyjaśnienie,już mam zamówioną wizytę u kardiologa ale do tego czasu to niepokoi.Na karcie informacyjnej z bobytu szpitalnego mam wpisane - EKG:Rytm zatokowy miarowy około 100/min.Normogram.Położenie serca pośrednie.Zaburzenia repolaryzacji mięśnia sercowego pod postacią obniżeń odcinka ST.
Pięknie dziękuję za wyjaśnienia.

basia IP: 80.48.225.**

mam to samo co Ty, z tego co wiem termin repolaryzacja oznacza wracanie serca do normy tak jak bylo to u mnie podczas wysilkowego, wiem ze mam zaburzenia repolaryzaji i tyke, do tego mam tachycardie, dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe serca a wszystko to podbno z nerwicy, pozdrowionka

basia IP: 80.48.225.**

a jesli chodzi o obnizenia odcinka st to swiadczy o niedokriweniu miesnia sercowego -chyba, nie jestem lekarzem ale tez mam i obnizenia i podwyzszenia ST

niecierpliwy IP: 62.87.191.**

Możesz mi napisać jak jesteś leczona.
Pozdrawiam.

BASIA IP: 80.48.225.**

przepisuja mi bisoard ale tak minimalne dawki ze dalam sobie z tym spokoj tymbardziej ze ja mam niskie cisnienie a te leki tylko je dodatkowe obnizaja, lub jakis concorcor czy jakos tak, nic nie biore poprostu trezba sie samemu uspokoic i wyciszyc, pozdrowienia

niecierpliwy IP: 87.105.113.**

Bardzo dzękuję za odpowiedż.
Pozdrawiam.

ania IP: 83.143.40.**

Brałam i bisocard i concor, mam niskie cisnienie i mi rowniez te leki wcale nie pomogly. Pozdrawiam

Twoja odpowiedź