hakembery

Jestem tutaj nowy więc pragnę wszystkich przywitać ,mam 40 lat i czeka mnie w maju zabieg wszczepienia ICD . I w związku z tym mam takie pytanie czy mogę na drugi dzień po zabiegu prowadzić samochód bo nie ma mnie kto zawieść do szpitala kardio werter będę miał wszczepiony zapobiegawczo ,przepraszam za pismo i błędy ale nie myślę jestem przerażony proszę odpiszcie .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

biugerss IP: 94.240.15.**

Witaj. Polecał bym do szpitala jechać jak i wracać innym środkiem niż autem. Po zabiegu trzeba uwarzac na rękę od strony wszczepienia pudełka. Umnie w szpitalu to rączka londuje na teblaku na jakiś czas. Generalnie nie powinno prowadzić auta przez jakiś dłuższy czas. Ale to lekarze wszystko powiedzą

hakembery

Dzięki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie czy ten zabieg boli i czy jest bardzo niebezpieczny.

biugerss IP: 31.11.191.**

Boli nie powinno przewaznie robi sie to w znieczuleniu miejscowym wiec nie bedzie tak źle. A co do niebezpieczeństwa to wsumie po za krwiakiem nic mi sie złego nie działo krwiaj zniknoł po 2 tyg i był spokój. Niema co się obawiać.

Po wszczepieniu ICD bedziesz miał jeszcze próbe czyli pod narkozą wywołają u Ciebie arytmie a maszynka ma strzelic i ją przerwać. Ale oczywiście się śpi wiec to pikuś. Narkoza trwa z 15 min nie wymaga intubacji itp wiec mrugniesz i bedzie po sprawie.

hakembery

Jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienie , choć strach będzie towarzyszył mi do końca to mnie pan uspokoił slicznie dziękuję i życzę jak najwięcej zdrowia .

biugerss IP: 31.11.191.**

Polecam się na przyszłość. Również zdrówka życzę :D

lencia IP: 91.202.192.**

Mam 3 dni krdio wertr czy moge w samochodzie siedziec na macie magnesowej

Twoja odpowiedź