Rafał IP: 89.171.129.**

Witam serdecznie, czy mógłby mi ktoś doradzić dobrego prywatnego kardiologa w Krakowie,
z góry dziękuje

biza IP: 83.175.191.**

doktor artur pietrucha ul sadowa ,pracóje w szpitalu jana pawła na odziale wieńcowym

kardiomiopatia przer IP: 83.13.110.**

podzielam to zdanie dr. Artur Pietrucha to najleprzy lekarz jakiego znam a uwież mi znam setki kardiologów jemu naprawde zalezy na pacjęcie, nie olewa go tak jak wiekszośc lekarzy wyjatkowy człowiek

kubaaa IP: 83.14.46.**

Witam,
czy ma ktoś namiary gdzie doktor Pietrucha przyjmuje prywatnie?

Pozdrawiam
kuba

kasia IP: 213.134.160.**

ja znam dr JAstrzębskiego z ul Kopernika. mam do niego tel , jesli chcesz to moge podac. pisz na gg 5445419

sara2006

Poszukuje dobrego kardiologa Kraków moze byc i na kase chorych i prywatnie. Lepiej zeby był szybciej.
dodam mam 19 lat.

sara2006

Witam dzis rano cos mi sie działo godzina 5:30 obudziłam sie bolała mnie strasznie głowa strasznie szybko serce mi biło, zołądek mnie zxaczął bolec, biegunke miałam słabo mi sie robiło, drgawki miałam, spocone nogi i rece i zimno mi było. Co to było i czuje sie tak jakbym umierała.
co to było??
zarzyłam sobie belergot jeszcze na chwile sie tak działo i zachwile przeszło. dodam ze w wigilie rano to samo mi sie działo.
cisnienie wysokiem mam juz od 3 lat. najwyzsze jakie miałam to 160/100 ale tego nie czułam bo ból wszystko robił przy porodzie dali mi dopegyt. i spadło. i teraz znowu mam cisnienie wysokie. teraz mam takie 140/90 i 110 puls i sie fatalnie czuje.
2 lata temu choltera nosiłam i nic nie wykazało.
i jak oddycham normalnie to tak jak by mi sie samemu oddychło.
takie bezdechy.
mam skierowanie do kardiologa tylko musze czekac na termin jeszcze dodam ze lekarka ktora mnie badała napisała ze to moze byc choroba B.....
i od jakies paru dni jest mi zimno ze mogła bym w kortce chodzic a rece i nogi to mam jak bym miała lud.

blex IP: 129.35.231.**

Jeśli chodzi o dobrego kardiologa w Krakowie to ja polecam Panią dr Jolantę Świerszcz, przyjmuje na pewno w MultiMedis (dawniej Scanmed) przy al. Pokoju, leczę się u niej i jestem bardzo zadowolony,
pozdrawiam

mariolka1906

witam jesli szukasz dobrego kardiologa to napewno znajdziesz go w kardiologicznym szpitalu Jana Pawla II-tam sa bardzo dobrzy specjalisci

sara2006 IP: 83.10.76.**

a powiedzcie mi byliscie kiedys w przychodni Amcior w Krakowie na ul. Krakusów 4
U lekarza Piotrowskiego ??

sara2006 IP: 83.10.66.**

Wczoraj mialam cisnienie 136/92 i puls 145 dlaczego taki wysoki puls ???? myslalam ze mi serce wyskoczy duszno mi było slabo mi sie robiło zimne nogi i zece i mokre. co to za cholerstwo.

sara2006 IP: 83.4.181.**

robiłam sobie badania morfologi mocz tsh i ob i wszystko jest ok.
jeszcze mam robic lipidogram sot potas i magnez,
mialam robione badanie echokardiologiczne i wskazalo ze mam tachykardie i pogrubiony platek ktory wpada w zastawke.

Adam IP: 212.244.115.**

Spróbuj poprosić lekarza o lek Pramolan.

nikita IP: 83.29.7.**

Witam
czy macie namiary gdzie prywatnie przyjmuje dr Jastrzębski, albo może nr tel jak można się z nim skontaktować?

marcelina1304

prof Piwowarska prywatnie przyjmuje na ul.brożka 1, łagiewniki w krakowie i wlasnei poszukuje osob ktore leczyly sie u niej bardzo prosze o kontakt marcelina1304@yahoo.pl