X IP: 89.79.20.**

A ja polecam pania dr n. med. Bogumile Bacior :)

darek IP: 89.171.143.**

Witam czy zna ktoś może kardiologa - Dorota Sobczuk pracuje w przychodni przy szpitalu Jana Pawła II w Krakowie ???
Została mi polecona w w tym szpitalu na oddziale transplantacji , ale terminy wizyty u niej są 3 miesięczne , stąd moje pytanie czy może przyjmuje ona gdzieś prywatnie ?

Zofiaaaa IP: 83.238.243.**

Z tego co się orientuje kardiolog przyjmuje również na ulicy Mazowieckiej, w centrum medycznym Falck. Wszystko odbywa się w ramach ubezpieczenia na nfz. Trzeba się zapisać jednak trochę wcześniej (jeśli mówimy o nfz) prywatnie nie ma z tym problemu. Byłam już kilkakrotnie u dr Grodeckiego, lekarz pomocny i cierpliwy. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć.

natka

A sprawdzałaś w centrum medycznym Falck na narutowicza? Z tego co się orientuje to tam kardiolog przyjmuje w ramach nfz i chyba to co potrzebne to skierowanie do specjalisty i odrobina cierpliwości związana z terminem. Chyba warto zadzwonić i sprawdzić jak to dokładnie wygląda. W każdym razie moja sąsiadka tam była, u dr Szabowskiego, wspominała ze lekarz bardzo, bardzo w porządku.

bolekbarolek IP: 91.150.197.**

Dr Sobczyk Przyjmuje w Unicardii w Centrum Chorob Serca obok Szpitala Jana Pawla II tuz przy bramie wjazdowej do Szpitala. To jest prywatne centrum. tel 12 626 08 08; 663 08 - 08 - 08
pozdrawiam i zyczenia poowdzenia bo tam sa swietni doktorzy

tato IP: 217.172.244.**

To na forum będziemu handlowali terminami do lekarzy> Obrzydliwe !
Co na to administrator ?

perezz22882 IP: 195.150.57.**

Do czego tutaj doszło.. boże nie grzmisz a widzisz
dobrze że nikt nie oddaje złamanych serc bo kto je potem sklei

Natalia88888 IP: 77.236.25.**

Ej no tu poważnych ludzi chyba nie ma;d chodziło o przysługę dla kogoś kto potrzebuje wizyty nagle, a nie ma , nawet bezplatnie byl udostepnila(a tak mi sie napisało żeby nie bylo zbyt pieknie;d Matka Teresa byla tylko jedna:) , bo szkoda zeby sie termin zmarnował a sa dlugie bardzo...;d a wy takie głupie odpowiedzi piszecie.ok kończę bo to nie forum do tłumaczeń;)

billymarks

Gdybyś od razu napisała bezpłatnie to wszystko było, by ok:):):)Ale niektórzy ludzie nie potrafią zrobić przysługi bez profitów. A czy to tanio faktycznie oznaczało również za darmo wiesz tylko ty sama.

magda ranking IP: 5.173.5.**

Szanowni Państwo,
Cieszymy się z wielu pozytywnych opinii oraz z coraz większej popularności naszego portalu. Informujemy, że kierujemy się chęcią dostarczania rzetelnych informacji pacjentom. Prowadzimy naszą działalność w sposób transparentny i zrozumiały dla użytkowników.Naszym celem jest bycie źródłem wyjątkowo wiarygodnych informacji o lekarzach wszystkich specjalizacji, zamieszczonych przez pacjentów. Tworzymy miejsce dialogu lekarzy i pacjentów. Gorąco zapraszamy do korzystania z naszego serwisu : www.rankinglekarzy.pl oraz do śledzenia naszego profilu na FB!

vika32

Czy ktoś może kojarzy doktor Agnieszkę Olszanecką - kardiolog? Jest w szpitalu na kopernika. Czy jest dobrym kardiologiem?. Bo miałam przyjemność ją spotkać w szpitalu ale nie leczyłam się u niej.
Jakby ktoś wiedział, proszę o odpowiedź, z góry dziękuję:-)

Pacjent007 IP: 178.43.188.**

A ja gorąco polecam Pana Doktora Rzeźnika - kardiologa, która przyjmuje w Profeomedzie na ul. Krakusa 10A. To świetny specjalista a do tego jest bardzo miły i wszystko potrafi wytłumaczyć pacjentowi, który nie zawsze zna się na medycynie. Mogę podać telefon do rejestracji 12 656 58 23

pacjent po przejsciach IP: 89.64.235.**

A ja polecam, poniewaz jestem styrany sluzba zdrowia cale centrum Unicardia przy SZpitala Jana Pawla II - superadra, doc. Gackowski, doc, Gajos, drrzozowska, dr Chrusciel sama smietanka. oni mnie nie zawiedli. mily personel, czysto i naprawde rzetelnie.

Pawel1234 IP: 195.210.60.**

Dr Daniel Rzeżnik - tel 515-816-115 teraz przyjumuje na Prądniku Czerwonym - super lekarz !!!!

Twoja odpowiedź