chory IP: 90.156.34.**

Czy ktos ma namiary na naprawde dobrego kardiologa we wrocławiu. moze ktos zna jakiegos profesora , ktory przyjmuje w prywatnym gabinecie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gosia IP: 83.13.185.**

Doktor Artur Fuglewicz ze szpitala wojskowego.Przyjmuje też prywatnie we Wrocławiu w każdy wtorek. Proszę skontaktować się ze mną na gg to podam namiary: 5718650

Oli IP: 91.7.73.**

W zasadzie wiekszosc lekarzy z wojskowego jest godna polecenia. Mnie polecono DAriusza Jegielskiego i Mariana Zembale. Pojde do obu i wybiore... Daj znac jak ci sie spodobalo u Fuglewicza!

jakubpiotr IP: 87.105.6.**

do oli.a gdzie przymuje marian zembala?

oli IP: 91.7.67.**

Prof. Zembla przyjezdza do Lubina kLegnicy i przyjmuje w Medicusie.

Prof.dr.hab. Marian Zembala przyjmuje w Slaskim Centrum Chorob Serca w Zabrzu.
M. Zembala
ul.Szpitalna 2
41800 Zabrze
Poland

48 322 784 334
48 322 715 266 (Fax)
http://www.sccs.pl/kontakt/kontakt.htm

jakubpiotr IP: 90.156.34.**

dziekuje za odpowiedz

czarnainez IP: 78.8.55.**

Polecam z całego serca (na szczęście już zdrowego...) dra Wojciecha Ugorskiego. Jego prywatny gabinet mieści się na Olszewskiego 167/1 we Wrocławiu. Telefoniczna rejestracja pod nrem 071 325 16 62. Lekarz niezwykle kompetentny. Dodam jeszcze, że przyjmuje on także w Dolnośląskim Centrum Chorób Serca *Medinet* na Piotra Skargi (mają umowę z NFZ) - jednak tam na wizytę trzeba czekać kilka dobrych miesięcy...

annka IP: 95.48.22.**

hej, a czy słyszeliście o doktor Małgorzata Winter i [prosze napiszcie czy byliśc ie zadowoleni z wyżej wskazanych lekrzy, potrzebuje dobrego kardiologa dla mamy i babci, pomozcie!

Allen IP: 87.105.181.**

prof. dr hab. Czesław Telichowski, przyjmuje Wrocław, ul. Powst. Śl. 220

Walduś IP: 83.4.115.**

Małgorzata Winter - mi uratowała życie.

Kawienia IP: 77.255.199.**

Już od lat leczę się u doktora Andrzeja Korty i jeszcze nigdy nie miałam do jego decyzji żadnych zastrzeżeń. Już wielu osobom go polecałam i wszyscy mają podobne odczucia, do tego zawsze uśmiechniętego i bardzo profesjonalnego doktora. Pracuje na Koszarowej w szpitalu ale przyjmuje też prywatnie na Kasprowicza. 601536792

jj IP: 83.27.138.**

Bardzo polecam dr Obremską,która przyjmuje w MEDIXIE na pl.Hirszfelda.Jest to przychodnia prywatna,wizyta kosztuje 120zł,ale naprawdę warta polecenia!oprócz kardiologa mają tam wielu innych specjacistów,wszyscy są profesjonalistami.

kinga IP: 80.52.204.**

polecam Polsko-Amerykanskie Kliniki Serca! najlepsi lekarze!

Luska IP: 79.139.96.**

Cześć kochani:)czekam właśnie na ablacje we Wrocławiu, na Kamińskiego,nie ukrywam że trochę się boję , zabieg będzie przeprowadzał dr.Mazik,może ktoś już z Nim do czynienia,proszę o rady, pozdrawiam!

kielce

Luska -co do tego lekarza to jest bardzo dobrym specjalista..

Luska a Ty z Wroclawia jestes?dobra rada ode mnie chciej aby Ci to zrobili we wtorek albo w srode,to taka prywatna uwaga,