pppwe IP: 5.172.252.**

Szpital i obsługa porażka, na kardiologii w poradni i czekanie ponad dwie godziny na lekarza, który do tej pory nie przyszedł... Nikogo nie interesuje, że siedzisz , szpital działa w trybie spowolnionym, nikomu sie nie spieszy, siedzimy juz ponad dwie i pól godziny i zero zainteresowania. Porazka i smiech na sali. Polska to zajeb...kraj 😃

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Blazej IP: 185.56.211.**

Zna ktos moze kardiologa ktory przyjmnie Moje 9 miesieczne dziecko w jak najszybszym terminie?? Dziekuje i pozdrawiam.

1wiola123

A ja polecam dr Gajka. Leczył mnie już dawno,ale szczerze polecam.

ferroo54 IP: 37.47.172.**

A możecie coś powiedziec o ardiologu w medical complex na grabiszyńskiej? bo mam tam wizytę umówioną na za tydzień.

ola452 IP: 37.248.254.**

Bardzo dobry kardiolog. byłam tam miesiąc temu z arytmią i po raz pierwszy lekarz DOBRZE dobrał mi leki.

Dori00 IP: 5.172.238.**

Też tam regularnie chodzę, teraz tylko na kontrole, bdb diagnostyka.

idigo53 IP: 89.163.220.**

Też polecam

Ewa78 IP: 89.76.90.**

Mój mąż ma bardzo dobrego kardiologa w Polmedzie na Grabiszyńskiej który kiedy trzeba to potrafi go docisnąć (bo on to w ogóle jest anty lekowy i anty dbający o formę więc takie pilnowanie i przyciśnięcie jest wskazane). Dodam tylko że choruje na silne nadciśnienie a wyszło na jaw po tym jak zemdlał w pracy. Oczywiście wcześniej miał inne podejrzane objawy jak to że był częściej zmęczony, bolała go mocniej głowa czy momentami miał nawet szumy w uszach ale jak prosiłam zmierz ciśnienie to oczywiście nie. Naprawdę to regularne mierzeni ciśnienia jest bardzo ważne przecież to taka prosta rzecz.

semp IP: 31.61.112.**

A ja wtrącę swoje 3 grosze n/t kardiologa we Wrocławiu.
Wizyta u dra Piotra Salomona.
U mnie był wysoki cholesterol (leczony statynami), czasem jakieś kołatanie i w ogóle nieciekawie.
Po szczegółowych badaniach ( usg, echo, ekg, holter, próba wysiłkowa) pan doktor stwierdził:
proszę pana 20 kg w dół na wadze, codziennie ćwiczenia, dieta śródziemnomorska ,wyrzucić wszystkie leki i spotykamy się za pół roku a wszystko wróci do normy.
Niedługo będzie to za pół roku: waga poszła już 15 kg w dół, cholesterol w normie, serducho jakby lepiej pracuje.

I to by było na tyle.
A tak w ogóle to cholesterol HDL(dobry) i LDL (zły) oba są potrzebne w organizmie. Można poczytać w internecie.

Aless IP: 83.27.26.**

Polecam dr Kotwicę z Borowskiej, angażuje się mocno, potrafi być dosadny do bólu, z tego co wiem to teraz chyba przyjmuje na Olszewskiego w jakiejś przychodni, świetnie tłumaczy,

KingaO

Doktor Adrian Doroszko z Lux Medu. Kompetentny, ze świetnym podejściem do pacjenta. Wszystko miałam świetnie wyjaśnione. Komentarz lekarski był dołączony do wyników badań, więc cały czas miałam świadomość swojego stanu zdrowia. Jak to w Lux Medzie wizyty u lekarza zawsze były dopasowane do mojego rozkładu dnia. Kiedy nie miałam czasu, wyniki badań odbierałam przez Internet. Nie znam wygodniejszego rozwiązania niż ich pakiety medyczne

Twoja odpowiedź