Kaska IP: 88.156.79.**

Czesc. Pisze do Was z pewnym problemem. Otoz ostatnio jak sie klade spac, tj szczegolnie wieczorem odczuwam najpierw mrowienie w ciele, a potem drgania. To nie takie typowe drgawki np z zimna jak wystepuja, ale drganie jakby czegos wewnatrz...trzesa mi sie wtedy rece, brzuch, etc. Strasznie sie tego boje, nie wiem co to jest. Mialam robione 2xekg oraz echo i jest w normie. Biore Concor Cor 2,5. Mam arytmie, skurcze dodatkowe. Biore Magnez i B6. Mowilam o tym lekarzowi,ale nic na to nie kazal robic, zadnych badan etc. Czesto czuje to w dzien rowniez jakby drgania cos w plucach i przelyku,mam potrzebe kaszlu i oddech taki ciezki i chrapiacy. Czy ktos moze sie wypowiedziec, pomoc,cos zalecic? Gdzie sie udac? Strasznie sie tym denerwuje. Boje sie smierci juz panicznie. Dziekuje. Kasia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Debora IP: 85.219.216.**

nerwy kochanie jeszcze raz nerwy zacznij myslec w tym czasie o czym innym od tego sie nie umiera jezeli wyniki sa ok to jeszcze raz nerwy wiecej w tym czasie magnezu i potasu uzupelnic w organizmie w mlodosci to przerabialam

Gosia IP: 83.13.185.**

Też jestem tego samego zdania, że to nerwy. Sama przez to przechodziłam jakieś pół roku temu i przyznam że to nic przyjemnego..myślę że pomogła by ci rozmowa z kimś bliskim, może psychologiem.
Piszesz że boisz się śmierci i pewne kiedy masz te drgawki zaczynasz się bać i sama sie wpędzasz w taki obłęd...wiem, że jest to straszne...

Myslicie,ze to wszystko nerwy? Mam wrazenie,ze cos z krazeniem sie dzieje,ze zyly mi drgaja cale, tak jak wlasnie teraz... juz nie mam sily..

debora IP: 85.219.216.**

Kaska a ile masz lat ze myslisz ze to cos z krazeniem jezeli EKG i Echo serca wporzadku napewno nerwy przestan caly czas myslec ucisk w gardle i rozne rzeczy co opisujesz to wskazuja na nerwice przy chorym sercu chrapania itd tak sie nie objawia wiecej magnezu bo moze masz braki tego pierwiastka

Biore magnez codziennie. Oj wiem,ze moze przesadzam. Ale to sie pojawia zanim zaczne o tym myslec..w zaden sposob tego nie wywoluje. Mam 23 latka...A co powiecie na nagle spadki cisnenia, ktore powoduja,ze sie slaniam? Albo na to,ze nie moze mi urzadzenie zmierzyc cisnienia i pulsu na lewej rece? Nie chce zazywac zadnych psychotropow,wiec szukam jakiegos rozwiazania innego.

Jeśli masz zaufanego lekarza który mówi Ci ze wszytsko jest ok uwierz mu..Ja byłam w takim stanie, potrafiłam dzień w dzień lecieć do lekarza i robić ekg bo wydawało mi się, że coś nie tak z serduchem. Aparat też nie wyłapuje miczęsto tętna i ciśnienia, też miałam skoki ciśnienia z wysokiego do niskiego..wtedy myślałam że zaraz umrę a teraz z perspektywy czasu widzę co nerwy potrafią zrobić z człowiekiem...
Jeśli chcesz porozmawiać napisz na gg do mnie: 5718650

Gośka IP: 83.27.147.**

Do Gosi.Gosiu możesz napisać jak się z tego wyleczyłaś?ja mam podobne objawy, jestem już tym wszystkim zmęczona i przerażona.Codziennie wali mi serce, bóle głowy,zatykanie uszu, zawroty głowy itd.Pozdrawiam cieplutko

Ja musiałam skorzystać z rozmów u psychologa bo sama nie dawałam sobie rady. Dostałam zwykły syrop na uspokojenie, który bałam kiedy zaczynałam odczuwać niepokój, lęk...po około miesiącu zaczęło przechodzić, pojawiać się sporadycznie, a teraz nie ma już tego w ogóle..to był najgorszy okres mojego życia i dlatego lepiej nie wstydzić się i udać się odrazu do psychologa niz męczyć się z tym dłużej
Pozdrawiam:)

maciej IP: 83.3.225.**

A może warto sprawdzić czy czasami cukier nie wariuje.Szczególne szybkie spadki cukru bardzo źle wpływają na samopoczucie i do tego potęgujący się lęk i wszystko się rozstraja jeśli ktoś ma słaby system nerwowy.

Ola IP: 62.87.236.**

Kasiu ! Ja mam 22 lata i mam to samo! dokładnie identyczne objawy drgania wewnątrz ciała ! Tyle o tym szukałam na internecie i nie mogłam nic a nic znaleźc ..Aż w końcu trafiłam tu i jakbym o sobie czytała ! Bardzo chciałabym z Tobą porozmawiac ,jeśli chcesz to napisz ,oto moje gg : 5736353 .Ps.dodam że lecze się na nerwice .Pozdrawiam :-)
Głowa do góry nie jesteś sama

Kasia IP: 88.156.79.**

Hej. No porozmawiamy :) A doszlo jeszcze u mnie uczucie mrowienia, jakby mi sie krew gotowala. Mam to dzisiaj caly dzien i w sumie nie wiem od czego to zalezy. Ale straszne uczucie.

Ewa IP: 77.89.126.**

No ja mam też takie same objawy i cieszę się, że jest ktoś jeszcze taki kto przechodzi to samo troche mi ulżyło po przeczytaniu tego forum może faktycznie nie można się tak tym przejmować bo zwarjujemy pozdrawiam pa

Andrzej IP: 87.96.104.**

witam wszstkich serdecznie
mam te wszystkie objawy od 8 miesięcy ale najgorzej jest nastepnego dnia lub drugiego powypiciu alkoholu

Luska IP: 62.25.96.**

Hey Kasia.ja tez niestety mam to mrowienie-drzenie juz ze 2 mce non stop(.do tego jeszcze inne dolegliwosci).biore propranolol i tabl antydepresyjne.podejrzenie o nerwice.oczywiscie to nie pomaga od razu ale wierze ze niedlugo zniknie chorobsko.doszlam do wniosku ze gdyby to cos powaznego to pewnie juz bym wyladowala w szpitalu.naczytalam sie ksiazek,artykulow w gazetach i na intern ale to mi nie pomaga.w nastepn miesiacu mam spotkanie z psychoterapeuta.moze sie tym razem uda.sprobuj tez.porozmawiaj z kims komu ufasz.nie zapomnij brac Asparginu..to trzym sie i wszyscy inni tez.nos do gory