kinga IP: 86.133.98.**

Witam Wszystkich.Mam 26 lat i do tej pory nie mialam zadnych problemow z sercem jednak ostatnio czuje silne klucie serca podczas wdecu powietrza jak rowniez szybkie jego bicie tak jakby *dudnienie*. Jezeli wiecie co to moze byc nakierujcie mnie.Dziekuje zycze zdrowia

piotrek IP: 83.7.245.**

Powodem może być właśnie to szybkie bicie, mi też się to zdarza - nie jest to nic poważanego. Zapewne przy bardzo płytkim oddechu kłucia nie czujesz w ogóle.

Idź zarejestruj się do kardiologa zrobią ci EKG, lekarz Cię osłucha może coś zapisze na zwolnienie serca i bóle powinny minąć.

krysia IP: 83.142.72.**

Ja tez tak mialam zanim zachorowalam czulam dziwne klucia w sercu i bardzo szybkie bicie lekcewazylam to bo nigdy nie mialam problemów z sercem ale któregos poranka poprostu nie moglam podniesc sie z łózka wezwalam pogotowie mam 21 lat dali mi zastrzyk przeciwbólowy i nastepnego dnia udalam sie do kardiologa zanim mnie przyjeli zrobili mi badania minelo 3 miesiace wykryli u mnie zespol barlowa tydzien temu mialam robionego holtera i nie jest za ciekawie w stanie spoczynku mam 150 uderzen na minute to juz nie chce myslec ile mam jak wykonuje jakąs prace 20 czerwca ide na test wysilkowy najlepiej bedzie jak skonsultujesz sie z lekarzem

kinga IP: 86.133.98.**

dziekuje za odpowiedz,juz to przemyslalam i napewno skonsultuje sie z lekarzem jak wroce do Polski. A tobie Krysiu zycze zdrowka,papa

Krysia IP: 83.142.72.**

Nie warto tego lekcewazyc serce to nie jest jakas grypa sama lekcewazylam te bóle i teraz mam za swoje :( Chociaz nie sadzilam ze tak z dnia na dzien spotka mnie takie cos ale cóz choroba nie wybiera ja ciebie równiez pozdrawiam kingo i zycze bardzo dobrych wyników i duzo zdrówka i usmiechu na codzien :)

Magda IP: 83.175.191.**

Ja też mam takie bóle serca, kiedy oddycham, a właściwie, to nie mogę oddychać tylko muszę kilka razy próbować nim złapię pełny oddech. Byłam 4 dni temu u lekarza, miałam robione EKG serca i niby wszystko dobrze, więc skąd te problemy?

D@niel IP: 83.29.68.**

tez tak mam ale mnie to chwyta rzadko raz na jakis czas...ale nie za fajne uczucie...mam 19 lat, i nie wiem czy robic z tego afere...

Mario IP: 71.201.213.**

Witajcie! Od pewnego czasu tez mam podoby problem. Mam 29 lat, cale zycie uprawialem sport wyczynowo... Coraz czesciej czuje od czasu do czasu silne klucie serca. Do tej pory zdarzalo sie to sporadycznie, ale ostatnio ( w dodatku po *zakrapianej* imprezie) mialem przez kilka minut problem z oddychaniem. Nie moglem nabrac powietrza w pluca bo czulem przerazliwy bol. Bardzo sie tego wystraszylem i moze to wlasnie to jest przyczyna, ze nie moge sie skoncentrowac na niczym innym... Bez przerwy *czuje* wzmozone bicie serca. Nie jest to mile uczucie. Co o tym myslicie??
Pozdrawiam goraco Mario

karolina IP: 87.204.74.**

witam ja tez mam bóle serca czasem tylko ćmi długotrwale raz miałam atak to przez 8godzin nie mogłam sie ruszać..i bolało aż po sam bark lewy i przy wdechu..krople na serce pomogły Cardiol. teraz to juz jak tylko sie zdenerwuje to boli. czasem szybko bije i sie trzesą mi rece.

Mario IP: 71.201.213.**

Hej! Karolinko ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz. Wiesz tak sie sklada, ze ja tez sprobowalem z Cardiolem i faktycznie narazie jest ok. Odstawilem calkowicie alkohol (to chyba ze strachu :) ale faktycznie odpukac czuje sie dobrze. Wiem, ze kategorycznie wymaga to konsultacji z lekarzem... w moim przypadku jest to troszke utrudnione... ale jesli tylko masz taka mozliwosc niezwlocznie na badania! Pozdrawiam serdecznie i zycze calkowitego powrotu do zdrowia.
Mario

kamil22423 IP: 83.10.199.**

Witam, ja tez mam ten sam problem. mam 16 lat, a juz od paru dobrych lat co pare miesiecy pojawia sie uciazliwe klucie w sercu, tak ze moge tylko bardzo plytkoo oddychac. co moze byc tego przyczyna? z gory dzieki i pozdrawiam:)

Już nie sprinterka IP: 84.10.80.**

Kłucie w czasie oddechu i nie tylko, przyśpieszone bicie serca z niweiadomych przyczyn, to może być wada zastawki serca - ja taką mam pojawia się między 20 a 40 rokiem życia niestety sporo społeczeństwa na to choruje. Stwierdza to Echo serca w 100%, EKG może nie wykazać. Warto sprawdzić co to za przyczyny, zamiast się zadręczać domysłami.

pontton IP: 83.11.21.**

Witam, ja mam 18 lat, nieraz przy wdechu czuję masakryczny ból serca, to jest koszmar, czy wogóle ktokolwiek wie co to jest.?

Karol1988 IP: 217.98.58.**

*Już nie sprinterka*

nie wiem co to może być ale przed chwilą od dzisiejszego dnia kłuje mnie z 4 cm pod sutkiem przy wdechu i to nie zawsze...nie wiem może to tylko nerwoból ale jutro idę się przepisać do innej przychodni i do kardiologa...powrotu do zdrowia życzę wszystkim !

Maja IP: 83.12.168.**

Ja też mam coś takiego, ale zdarza mi się to raz na może...miesiąc,dwa? Czuję gwałtowne kłucie, nie mogę złapać pełnego oddechu, bo wtedy ból się nasila i czuję jakby coś mi *pękło* w sercu. Po 10 sek ból znika równie szybko jak się pojawił. Nie wiem, co to jest. Może to naprawdę nerwobóle?