Mama Friday IP: 89.72.198.**

Kochani, chelatacja to odtruwanie na zatrucie metalami (stosuje się ją np. w odtruwaniu przy chemioterapii nowotworowej).
Ważne jest, żeby przeprowadzić konkretne badania przed chelatacją (problemy z nerkami są tutaj kluczowym aspektem do dyskusji i monitoringu). Jak mówi Jerzy Zięba, w Polsce na chelatacji robi się ogromną kasę w sytuacji, kiedy jeden wlew to ok 5-10zł. Naciągają prywatne kliniki. Chelatację trzeba UMIEĆ PRZEPROWADZIĆ. Zbyt duże dawki mogą wykończyć- zbyt małe i zbyt rzadko- nic nie dać. Do tego potrzeba ekspertów. Terapie medycyny konwencjonalnej też dają wiele skutków ubocznych i śmiertelnych (np. zatruwanie dzieci neurotoksycznymi aluminium i rtęcią ze szczepionek dające efekt autystyczny- poczytajcie artykuły z uniwersytetów MIT i Columbia- tam wszystko już jest). NACIĄGACZY jest mnóstwo w każdej dziedzinie. Ja znam dwie osoby, które wlewki soli kwasu askorbinowego (do 200 g/dobę) uratowały od trumny i porażenia przy SM. Szkoda, że tymi metodami są tak mało zainteresowani nasi ulotkowi lekarze na smyczy jednego z najbardziej lukratywnych przemysłów- farmaceutycznego. Pozdrawiam, życzę Państwu i sobie zdrowia i jak najwięcej odpowiednio holistycznie wykształconych lekarzy niezależnych od kasy firm farmaceutycznych.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

SylwiaG IP: 95.48.229.**

Chelatacja solą sodową (rzadziej wapniowa)kwasu wersenowego to przede wszystkim usuwanie z organizmu metali ciężkich. Poczytajcie sobie jaki mają one wpływ na zdrowie człowieka. Dlaczego 10lat temu wycofano benzynę bezołowiową? Ponieważ organizm nie odróżnia ołowiu od wapnia i wbudowuje ołów w kości. A wycofanie termometrów rtęciowych. Rtęć z kolei ma ogromne powinowadztwo z układem nerwowym. Kadm w papierosach.Większość metali ciężkich nie kumulują się w organiźmie jak ołów,rtęć,aluminium ale mają mechanizm wolnorodnikowy tworząc stres oxydacyjny. To się nie dzieje w miesiąc czy rok, ale gdy już zaczną są bezlitosne. Glin w antyperspirantach czy szamponach. Czy ludzie mają świadomość co sobie w skórę wcierają?
NaEDTA po podaniu w kroplówce najpierw wybiera najgroźniejsze met.ciężkie, potem lżejsze. Ta sól nie jest metabolizowana w wątrobie. Usuwana przez nerki. Co do blaszki miażdżycowej to potrzeba ponad 20 wlewów by po trochu był usuwany wapń ze zwapnionych tętnic,więc raczej nie jest to substancja na blaszkę miażdżycową. Są lepsze sposoby na usunięcie blaszki miażdżycowej. Słyszeliście o *paradoksie wapnia*? Suplemantacja wapnia z wit.D3 polecana np.przy osteoporozie na kości. Ten wapń wcale nie trafia do kości, tylko powoduje zwapnienia tętnic i organów miękkich. By przeszedł do kości potrzebna jest wit.K2. Za sprawą której osteokalcyna *zaprowadzi*
wapń do kości i zębów. Wit K2 aktywuje również MGP, który rozpuści wapń ze zwapniałych tętnic i zaprowadzi do kości.
Kości jest również potrzebny naturalny kolagen, by była elastyczna a nie tylko twarda.
A co do medycyny niekonwencjonalnej . Z akadamickiej się tego nie dowiesz.
Ja boję się opatentowanych leków.
*Nie daj Boże* trafić do lekarza i dostać garść leków.
Wiem,że od działań ubocznych tych opatentowanych leków, wydawanych zgodnie z procedurami inne choroby posypią się lawinowo.
Czy chemio, radioterapia leczy raka? Moim zdaniem ludzie umierają od takiego sposobu leczenia a nie od choroby na którą zapadli. A gdzie mowa o profilaktyce? Jak leczy się SM. Interferon podaję się tak długo jak zdrowie pacjenta na to pozwala. Ludzi niszczy się leczeniem.Umierają z powodu leczenia (choroby przewlekłe) a nie na chorobę na którą zapadli. 100 lat temu nie było leków i ludzie żyli. Co więcej w większym zdrowiu niż z tą chemia w tabletce którą mamy teraz. Na szczęście coraz więcej osób sięga po naturoterapie.
fatmaceutka

SylwiaG IP: 95.48.229.**

Mam pytanie do Mama Friday.
Gdzie w Polsce można wykonać wlewy dożylne 200g askorbinianem potasu? Znalazłam klinikę gdzie najwyższą podawaną dawką jest 25g
pozdrawiam farmaceutka

MarianKowalewicz IP: 77.91.0.**

Mojemu tacie groziła amputacja nogi z powodu zatkania żył ; palec był siny, prawie czarny i lekarz uznał ze trzeba amputować palec, stopę albo nawet nogę do kolana. Wyznaczył termin zabiegu za miesiąc. Czekając na zabieg ktoś mojemu ojcu podpowiedział żeby pił naftę. Łyżeczkę dziennie. Tato zaryzykował ; kupił w drogerii jakąś naftę i codziennie pił niecałą łyżeczkę popijając gotowaną wodą. W ciągu miesiąca zasinienie palca zniknęło ; palec odzyskał różowy kolor bo nafta przywróciła krążenie. ustał ból nogi, ustąpiło tzw chromanie. Gdy się zgłosił do szpitala w wyznaczonym terminie, lekarz zdumiał. Stwierdził, ze pierwszy raz w życiu spotkał się z taką sytuacją i że w tej sytuacji operacja jest niepotrzebna. Oczywiście ojciec nie przyznał się do picia nafty bo się wstydził. Ale nogę uratował. A teraz sami wyciągnijcie z tego wnioski.

sija IP: 5.57.167.**

Witam moja mama ma też ten sam problem czy tafta była destylowana taka którą można kupić w aptece

Aminokwas

To jest niemożliwe :/ nie wierze jak to mogła umrzeć w trakcie takiego zabiegu ?! szok przecież skoro to jest tak bardzo niebezpieczne to dlaczego pozwalają ludziom na takie zabiegi :o ??? Jeśli ktoś chce się więcej dowiedzieć o różnego rodzaju zabiegach to tutaj: http://wypozyczdebica.pl/

TakiPan IP: 46.215.2.**

Http://zaufanaksiegowa.pl/jastrzebie-zdroj/

elfam

Tyle czasu minęło i nadal jest to powszechnie stosowane. Szkoda tylko tych ludzi, którzy dali się oszukać.

Kamyk IP: 83.31.97.**

E tam, przesadzacie. Takie przypadki zdarzają się baaardzo rzadko. Jestem pewna, że przed zabiegiem pacjenci są ostrzegani. A, ze sami się zgodzili, to liczą się z tym, ze mogą stracić życie.

Twoja odpowiedź