Natalia IP: 83.238.50.**

Witam wszystkich czytających.
Nazywam się Natalia i mam 20 lat, od ok.10 miesiecy odczuwam bóle w okolicy serca. Są to kłócia, czasami skórcze. Podczas opisywanych objawów pojawia się przyspieszone bicie serca, czasami napady ciepła i słabości.
Nie byłam jeszcze u lekarza, ale może znajdzie się tu ktoś kto będzie coś wiedział. Co to może być i czego to są objawy, czy jest to może jakaś choroba.
Pozdrawiam i proszę o kierowanie jakichkolwiek odpowiedzi pod mój adres mailowy : mamuciatko@gmail.com

IWONA IP: 80.54.14.**

dziewczyno idŹ do rodzinnego powiedz jakie masz objawy, że cie niepikojĄ i że chciałabyŚ zrobić sobie badania. nie trzeba czekać aż samo sie wyjaŚni co to za ból i od czego.

Czaras IP: 213.17.223.**

Natalio ja mam 19 lat i od roku nerwice lękowa... sadze ze nie masz co sie bac ale badania zrob one nie zaszkodza...pociesz sie tym ze mnie przez 3 miesiace poznał cały personel szpitala;) a okazało sie ze to nerwica:) głowa do góry:)

a33ga IP: 87.239.72.**

Witaj Natalko! jak osoby wyzej maja racje idz poprostu do lekarza powiem ci tylko z wlasnego doswiadczenia ze mam to samo i tez obawiałam sie ze to moze byc choroba serca.Lekarz mnie wyprowadził z błedu. Te wszystkie kolki,skurcze to nic innego jak ta nasza niestety nerwica ktora ostatnio dopada wszystkich tyle ze ja je mam w momecie silnego zdenerwowania albo wtedy kiedy sie czegos mocno obawiam.Ale wybierz siedo lekarza bo jak mowie nie warto radzic jesli sie zna tylko obiawy poprzez internet,mozna tylkokomus zaszkodzic.Pozdrawiam.

SEBA IP: 88.156.96.**

do lekarza kobieto!!!!!!!!!!!! lepiej wcześniej niż jakby miało być za póżno PĘDZ DO LEKARZA !!!!!!!

RENIA IP: 85.28.128.**

hej tu renia mam takie same objawy jak ty natalio ale boje sie isc do lekarza zeby nie postawil jakiejs innej diagnozy jak to nie nerwica-----------martwie sie odpiszcie prosze!!!!!!

Żuber IP: 89.79.21.**

Diagnoza będzie dopiero PO badaniach więc idz do lekarza i niech Cię skieruje na odpowiednie badania.

hehe IP: 83.25.136.**

hehe. mi się kojarzy taka nerwica najprędzej kojarzy z diagnozą: nie wiem o co chodzi, powiem że to nerwica i narazie.

marta IP: 87.207.253.**

Lepiej isc z tym. Ja bylam, zrobili mi badanie krwi moczu itp itd - nic nie wykryto. Bylam nawet na usg piersi i nic, a jakis maly guzek jest. Niewiadomo co to.

Naataliaa90

Hej imienniczko ;) i jesteśmy nawet w tym samym wieku... ;) powiem Ci ze tez mam czasami takie objawy...ale w moim przypadku jest to już stwierdzona wada serca wrodzona. i niestety w przyszłości czeka mnie operacja....
Też uważam że powinnaś skierować się do lekarza i porobić badania żeby mieć pewność ;)

Lukasz90 IP: 89.72.114.**

Witam jestem Łukasz mam 21 lat niebawem 22 ;p wiem stary już jestem :) ;p
Mam częste kłucia w okolicy serca czasem bóle a czasem dość silny ucisk i Lekarz powiedział mi że to też na tle nerwowym a z ostatniej sądy podobno 60% młodych ludzi w wieku 18-25 lat mają coś z nerwami,lękami itp wiec nie ma co się za bardzo zamartwiać lecz zawsze warto iść do Lekarza i sie upewnić nie ma na co czekać, po za tym lepiej być w 100% pewnym niż myśleć * a może to coś innego ? * a lekarz was nie oskalpuje :) i tylko wskaże przyczynę wiec Natalio głowa do góry i papa to lekarza za nimi to on przyjdzie do Ciebie :):P teraz w tych czasach trzeba dbać o siebie bo inaczej nas ten stres wykończy i nie dawać się a przynajmniej starać sie nie wnosić do swego organizmu zbyt dużo stresu. Stres jest w pewnym stopniu zdrowy lecz wiadomo co za dużo to nie zdrowo ;p;p :) Pozdrawiam Wszystkich :)

aneczkabrie

Witaj,
jak już pisałam wcześniej pod którymś z postów, wg mnie to może być na tle nerwowym/stresowym. Po prostu nerwobóle. Ale zawsze warto iść do lekarza, niech się zbada. Tylko uwierz mi, od nerwów potrafią dziać się z człowiekiem przenajróżniejsze, dziwnie rzeczy :)

Aneczka6 IP: 83.11.67.**

Witam :) ja ten ból w okolicach serca mam 3 miesiące,zaczęło się to jakoś po śmierci mojego taty który zmarł na zawał.Oczywiście bolało mnie w okolicach serca ale czułam że dodatkowo się nakręcałam.Wszystkie wyniki badań wyszły dobrze....mocz,krew,ekg,echo serca...teraz czekam na wizytę u psychiatry którą mam za 5 dni....mam nadzieję że nareszcie spokojnie zasnę:) Życzę wszystkim powodzenia i pamiętajcie w pierwszej kolejności udajcie się do lekarza,nie lekceważcie tego...:*

latek88 IP: 94.13.129.**

Witam ja mam podobne problemy czesto czuje jakies dziwne klucie w klatce nie wiem co to jest czasami tak jakby serce raz tak mocniej zabilo z takim uczuciem zaklucia np jak siedze przed kompem. mialem co prawdwa lekkie nadcisnienie tetnicze ale teraz biore leki beto 25 i prestarium wiec cisnienie raczej jest w normie tetno tez jest ok wiec co mi moze byc 2 razy mialem tak ze obudzilem sie ok 4 rano z bolem na srodku klatki piersiowej oczywiscie panika najpierw uczucie goraca pozniej zimne poty dreszcze 2 polopiryny pod jezyk i jakos po 15 minutach spokoj. czasami jeszce czuje taki dziwny ucisk w klatce i czuje jakby serce chodzilo w trybie awaryjnym czyli nie wiem nawet jak to opisac mozee ktos tak mial lub ma i czy wie ktos co to moze byc? chce zaznaczyc ze mialem 3 razy taki napad czy jak kto woli atak 2 razy bylem w szpitalu bo za pierwszym razem poszedlem do lekarza pierwszszego kontaktu zrobilem badania krwi moczu usg brzucha i babka stwierdzila ze nic mi nie jest ze to na tle nerwowym ale pozniej znow tak mialem to juz odrazu pojechalem do szpitala tam badania i niby tez wszystko dobrze po kilku godzinach wypuszczali do domu jak cisnienie krwi spadlo po podaniu lekow z 170/110 na 135/90 wiec co to moze byc bo z tym sie nie da zyc caly czas cos boli kluje juz rozne choroby sobie przypisywalem sam zwlaszcza jak sie jeszcze naczytalem o tych wszystkich chorobach serca krazenia itd idzie zwariowac . z gory sorki za pisownie brak kropek przecinkow itp. pozdrawiam i prosze o odpowiedzi

latek88 IP: 94.13.129.**

Chcialbym jeszce dodac ze przed zazywaniem lekow czasami czulem w organizmie jakby mi krew gotowala lub bulgotala w okolicach szyi barkow jest to bardzo dziwne uczucie nie zbyt przyjemne bo raz jak mialem takie uczucie to wlasnie kilkanascie minutb pozniej mialem ten atak a jeszcze innym razem przed wlasnie tym atakiem czulem silny jakby klujacy lub szczykajacy bol z prawej strony szyi na dole prawie przy barku. niech ktos odpowie na moje pytania bo wedlug mnie jakby bylo wszystko ok to wszystko by nie mialo miejsca . a chce podkreslic jeszcze ze dolegliwosci wystepuja u mnie prawie od roku