wiechu IP: 87.206.218.**

czy lokren i tritace są dobrymi lekami w leczeniu nadciśnienia ,czy można je stosować przy poszerzonej aorcie wstępującej czy ew. jest coś bezpieczniejszego

wojtek IP: 83.26.185.**

tu jest troche więcej info o
*a href=*http://www.doz.pl/leki/p3250-Tritace**Tritace*/a*
wskazania:
Nadciśnienie tętnicze - w monoterapii (leczenie pojedyńczym lekiem) i w leczeniu skojarzonym z innymi lekami obniżającymi ciśnienie. Zastoinowa niewydolność serca. Niewydolność serca po przebytym zawale mięśnia sercowego - w celu zmniejszenia śmiertelności pozawałowej. Zmniejszanie ryzyka wystąpienia zawału serca, udaru mózgu, śmierci z przyczyn sercowo-naczyniowych; u chorych na cukrzycę, u których istnieje przynajmniej jeden czynnik ryzyka, taki jak nadciśnienie tętnicze, duże stężenie cholesterolu całkowitego, małe stężenie cholesterolu frakcji HDL (tzw. *dobrego cholesterolu*), palenie tytoniu, kliniczne dowody wcześniejszego występowania chorób naczyniowych. Ponadto niecukrzycowe schorzenia kłębuszków nerkowych szczególnie ze współistniejącym nadciśnieniem tętniczym.

reszta w linku

ewa IP: 90.129.115.**

o stosowaniu przy poszezonej aorcie to nic nie wiem ale ja bioę tritace już zetrzy lata i oczywiście przynosi skutek że po braniu przez dwa lata miałam przerwę w braniu tritace poniewarz wyleczyłam ciśnienie ale po roku wróciło spowodowane nerwicą serca.ogółem to tyle wiem że ten lek jest lekiem nowym i doś bezpiecznym.

krzych72

ja również biore tritace jest lepiej

Monika IP: 80.53.183.**

Mąż przy wypisie po by-pasach miał zalecenie łykać tylko Bisocard. Przez miesiąc było o.k. 120/80 jak w książce. W przychodni kardiologicznej dodali mu Tritace i po 4 dniach zaczęły się kołatania i straszne skoki ciśnienia. nie wiem nie wiem... Bierze potajemnie po 1/2 tabletki ale i tak serce skacze.

Kazik IP: 83.21.183.**

Bisocard działa zasadniczo na obniżenie tętna. Ciśnienia są w normie. Dlaczego dodatkowo organizm jest podtruwany?. Objawy szkodliwego działania są widoczne.
Skoro ciśnienie w normie to po co Tritace?
Normalne ciśnienie nie powinno przekraczać te 129/79, maksimum to 139/89 ale to pierwsze traktowałbym jako istotne - u mnie wtedy wszystko funkcjonuje jak potrzeba.

Twoja odpowiedź