Giedorek

Witam

Ludzie co sie dzieje?
Czemu sie nie odzywacie?

Darek
To nie dobrze ze frakcja i spadla. Ale to na Twoje wlasne zyczenie :(
Musisz pamietac ze ta choroba ma to do siebie ze nie leczona bardzo szybko postepuje i jest tragiczna w skutkach. A wyjsc z niej graniczy z cudem. Dbaj o siebie. Ja terz mialem problemy z watroba. Idz do apteki i pogadaj z farmaceuta i napewno doradzi Ci jakis fajny srodek na watrobe. Unikaj alkocholu.
Ja kupilem sobie przez internet z Polski Hepatenal i przy regularnym stosowaniu mi przeszlo. A wierz mi ze mialem watrobe ze az do gardla mi podchodzila i strasznie bolala. Pij ziolo z krwawnika i tym podobne. Powinno Ci ulzyc.

KA CA
Najlepsze co mozesz zrobic to idz do jednego kardiologa a jesli masz mozliwosc to najlepiej w zabrzu i niech prowadzi Cie jedna osoba. Zrobi porzadek z lekami i powinno sie poprawic. Oby tylko nie bylo gorzej

Pozdrawiam i zdrowia zycze
Arek

daro 12 IP: 46.151.23.**

DO GIEDOREK witam dzieki ze piszecie tak naprawde nie odstawilem calkowicie lekuw bralem minimalne dawki to trwalo kilka dni wrucilem w tedy do wszystkich lekuw biore sumiennie bylem u lekarza powiedzial ze frakcja nie spadla z powodu kilku dni ogeaniczenia lekuw wlasciwie 1 maja bylo 50 ff teraz jest 35 jak spadnie mam sie udac do zabrza do swego profes wojnicza on mnie prowadzi ale tam jest daleko a ja jestem z zywca kolo bielska wiec mnie prowadzi kard co mnie leczyl w wojewudzkim szpitalu w bielsku ale jestem pod tel do zabrza wystarczy zadzwonic z watroby mam wynik ALT 100 zaczolem brac leki na watrobe ale sie denerwuje bo mnie czeka komisja jurz zolozylem papiery czekam na termin mam nadzeje ze bedzie dobrze lekarze muwia ze powinienem na stale dostac naj wyzej sie odwolam kilka lat brakuje do emerytury 25 lat przepracowanych po ziemia ze szkola w sumie liczone bylo na papierach 35 lat jeszcze kilka lat i emerytura a ma 40 lat a tu renta jestem w szoku w stresie a nie wolno sie stresowac przy tej chorobie narazie tyle pozdrawiam zdrowia zycze i piszcie jestem caly czs w domu troche ugotuje posiedze pospie i rozmyslam

Anna83 IP: 84.38.95.**

Witam Serdecznie jestem mamą czternastomiesięcznej Agnieszki która od czwartego miesiąca życia ma zdiagnozowaną kardiomiopatie rozstrzeniową.Czytam Wasze posty bardzo uważnie już od roku ale nie miałam odwagi napisać.Moja córeczka ma frakcje 25 % rok bierze tabletki a frakcja stoi w miejscu ( czy nie powinna się poprawiać) proszę o rady .Pozdrawiam I życzę dużo zdrówka .

Giedorek

Witam

Anna83
Wsumie szkoda ze sie nie odezwalas wczesniej. Przeciez to nic nie boli :)
To przykre ze Twoja coreczka juz od malenkosci ma zdiagnozowana kardiomopatie :(
Z ta poprawa to roznie bywa. U niektorych widac efekty krotko po rozpoczeciu leczenia a u niektorych prawie wcale. Najwazniejsze ze sie nie pogarsza.
Agnieszke prowadzi tylko jeden lekarz czy terz konsultowalas sie z iinymi kardiologami?
Probowaliscie zmiane lekow?

Pozdrawiam
Arek

semi07

Kiedyś popierałem, kiedyś uważałem iż należy pomagać !i teraz przestrzegam przed Amadeuszem, facet nie ma honoru, nawet nie umie wykonać telefonu ! bo po co .... dostał?

semi07

Tak dostał ode mnie kase, wcześniej to Ja organizowałem zrzutkę na różne jego sprawy.... przeczytajcie wcześniejsze wpisy,,, a teraz,,, cóż brak mi słów na bezczelność ludzi, już mi się nie chce ... do widzenia Wam wszystkim. NA PEWNO KIEDYŚ BĘDZIECIE ZDROWI, lecz może mniej naiwni:)))

Witam Arku ,nas prowadzi kardiolog z Rzeszowa ale konsultuje się z lekarzami w Zabrzu gdzie byłyśmy na badaniach rok temu . leki ma Agnieszka cały czas takie same tylko dawki się zmieniają . Lekarz mi powiedział ostatnio na wizycie że jak do roku się nie poprawi frakcja to już marne szansę żeby się poprawiła .Byłyśmy na konsultacji u Doktora Malca ale powiedział tylko że mała jest dobrze leczona i tyle ...oj sama nie wiem czego się spodziewałam po tej wizycie , chyba cudu ,,,

Gabiii IP: 79.175.210.**

SŁawku, nie wiem dlaczego się obruszasz-OSTRZEGAŁAM CIĘ.

semi07

Gabiii:) wiem, ostrzegałaś, lecz po prostu taki jestem, myślałem iż na tym forum są tylko ludzie, którym trzeba pomóc - informacją, gestem , czasami kasą. Jestem po prostu rozgoryczony, facetem , który uważa, że jest w porządku, powołuje się w wypowiedziach na wiarę, a jak przychodzi do konkretów to nie uważa za stosowne nawet zadzwonić, chowa głowę w piasek i wystawia tyłek, jak struś... więc strzelam w ten tyłek... uważajcie na Amadeusz 123. Sławek
Ps. Wojtku już nic nie jesteś mi winien, ale nie nabieraj ludzi na tym forum.

choreserce

Sem07 witaj serdecznie mam ogromną prosbe do ciebie czy możesz się że mną skontaktować chce porozmawiać o Wojciechu bo chce chyba oszukać kolejne osoby.

Giedorek

Witam

Anna83
Powiem Ci szczerze ze nie bardzo wiem coz moge wiecej powiedziec i doradzic.
Nie mieszkam w Polsce wiec terz nie moge Ci doradzic gdzie jeszcze moglabys sie udac na konsultacje.
Jedynie co mi przyszlo do glowy to sprobowac skorzystac z porady lekarza na tej stronie. Jest cos takiego jak *zadaj pytanie lekarzowi* ale niestety jest platne. Nigdy z tego nie kozystalem i tak naprawde nie wiem jak bardzo kompetetni lekarze odpowiadaja na pytania. Wiec moze sie skonczyc terz na tym samym co powiedzieli Ci w Zabrzu czy terz lekarz u ktorego leczysz corke.
Wiem tylko ze jest wiele osob na tym forum ktorych stan sie nie poprawial a po zmianie lekow nagle frakcja wskakiwala do gory. Szkoda ze sie nikt nie odzywa.

Semi07
Jesli chodzi o Amadeusza to od dawna cos przeczuwalem i dochodzily mnie sluchy ze cos jest nie tak ale nic nie moglem powiedziec bo sam osobiscie tego dokonca nie doswiadczylem. Ale chyba potwierdza sie ze oszukuje ludzi bo jeszcze niedawno plakal ze nie ma pieniedzy a kilka dni temu wystawil zdjecia na FB z wakacji na slowacji. Kto mu zafundowal te wakacje?!
Poslalem mu ostatnio 5 opakowan lekow ale po tym alercie wiecej tego nie zrobie.
Slawku nie opuszczaj nas na forum z kuli jednej osoby. Wiadomo ze zdazaja sie oszusci internetowi ale wiekszosc z nas jest naprawde chora i czasami potrzebuja wsparcia (nie finansowego) od wspanialych osob.
Pozdrawiam Cie serdecznie i nie trac wiary w ludzi

Arek

choreserce

Arku wyslales Wojciechowi lekarstwa ?Na fb się ogłasza że ma do oddania furosemid

Julcia IP: 81.233.216.**

GABIII, SEMI07 i inni forumowicze

CHORESERCE ma racje-Amadeusz123 chyba naprawde szuka kolejnej ofiary. Jesli mozecie napisac cos wiecej, podpowiedziec na co uwazac na co byc wyczulonym prosimy o informacje.
Na pierwszy rzut oka Wojtek wyglada na milego chorego faceta ktoremu zycie porzadnie dokopalo. Ale to chyba tylko zludzenie :(

Dziękuje Arku skorzystam i napisze do tego lekarza , trzeba próbować .

choreserce

Ja sama co dałam się nabrać.Już chciałam my pomoc.Z tego co wiem teraz prosi innych za pośrednictwem facebook.Brak mi słów na jego zachowanie.Jak tak można.Ktoś daje mu leki a on chce podać je dalej.Zero szacunku