avatar
Tumek14795 IP: 83.10.31.**

Witam,mam 17 lat przez ostatnie 3 i pół miesiąca stosowałem lek Parogen,od dwóch tygodni brałem tylko ćwiartkę leku,od soboty postanowiłem nie brać leku,ostatnio załapała mnie także grypa,na ból gardła stosowałem Strepsil i przeszło,zostały jednak dziwne dreszcze głupie uczucie jak by coś przejeżdzało mi po głowie,stosowałem na to Gripex Max bo myślałem że to od przeziębienia jednak dreszcze nie ustepują,mam pytanie czy te dziwne uczucie może być spowodowane odstawieniem Parogenu,proszę o pilną odpowiedź.

avatar
ajjj IP: 46.205.76.**

Moja mama brała Parogen -1 tabl dziennie przez rok i po odstawieniu (stopniowo zmniejszała dawkę o 1/4 tabletki) nie miała żadnych skutków ubocznych.

avatar
LekarzIzabelaWiech

Witam!
Niestety zamieszczony przez Pana opis nie zawiera podstawowych informacji, tj. z jakiego powodu stosował Pan Parogen, czy odstawienie leku było konsultowane z lekarzem, czy ma Pan jakiekolwiek inne objawy, itd. Nie ma zatem możliwości, by na podstawie podanych danych określić przyczynę Pana objawów. Zdecydowanie sugeruję, by skonsultował się Pan z lekarzem, który zlecił Parogen.

Twoja odpowiedź