tomiuhuhuhuhuhuh IP: 178.235.77.**

Ja mialem migotanie raz. Wstalem od biurka odebrac telefon i serce przyspieszylo i niechcialo zwolnic, nie moglem rozmawiac bo zapieralo mi dech w piersiach, bylo mi duszno, ciezko oddychac. Czulem jak serce wali mi jak oszalale, przyspiesza, zwalnia i tak co chwile (bardzo nierownomierny puls). Cisnieniomierz elektroniczny nie potrafil zmierzyc mi pulsu bo wywalal caly czas bląd. Nie pamietam jakie mialem cisnienie ale tetno mialem 140. Umiarowiali mnie caly dzień jakimis kroplowkami - chyba rytmonormem, ktory dostalem rowniez do domu ale w tablekach i jeszcze zastrzyki w brzuch na rozrzedzenie krwi. Zastrzyki robilem sobie pozniej w domu ale tylko tydzien bo mi sie tylko siniaki robily i po co sie miesiac caly faszerowac jakas hemia. W szpitalu cale popoludnie i na drugi dzien bolala mnie glowa od tych kroplowek. I tez mialem raz stan omdlenia wlasnie od rytmonormu i pozniej w domu tez mi slabo bylo i omdlewalem wiec przestalem brac rytmonorm - mialem brac miesiac a bralem tylko kilka dni. Ah, co za koszmar.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

piotr3323 IP: 85.11.80.**

Witam
Zdecydowanie polecam INRatio2, analizator do kontroli INR w domu.

Sam go używam, jestem zadowolony i nieuzależniony od laboratorium.
Kupiłem analizator w firmie RedMed, wysyłają kurierem, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Obecnie mają promocję a dodatkowo, system poleć znajomemu a dostaniesz za polecenie 12 pasków do INR. Tak więc jeśli kupisz poleć mnie. Piotr Szafrański

PS
Dla zainteresowanych podaję informację jak uzyskać dofinansowanie na zakup INRatio2, tylko na telefon. 6.0-8-1.7-5.5-5.5

michlllllllll IP: 46.170.30.**

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie:
co oznacza migotanie/trzepotanie przedsionków 39.8% w wyniku holtera!? na pewno ktoś wie skoro cierpicie na to schorzenie.

Twoja odpowiedź