Anna 83 IP: 62.69.249.**

Witam mam na imię Anna.

W środę tj. 5 grudnia mój tata zasłabł w drodze do domu. Ktoś wezwał karetkę, która dojechała po 10 min. Ratownik przystąpił do reanimacji i przywrocił mu oddech. Tatę zabrano do szpitala przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Od razu zrobiono mu koronografię a następnie przewieziono na OIOM, gdzie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Po przyjęciu taty na OIOM lekarz poinformował mnie, że przyczyna zawału została usunięta ale ponieważ ustało krążenie należy go wprowadzić w stan śpiączki aby organizm się lepiej regenerował. Po dwóch dniach tata dostał gorączkę została poinformowana, że pojawił się stan zapalny w płucach, później powiedzieli że nad płucami a dzisiaj mają robić prześwietlenie klatki bo w sumie nie są pewni skąd to zapalenie. Otrzymuję sprzeczne wiadomości odnośnie gazometrii wczoraj poprawa dzisiaj jak rozmawiałam z lekarzem nie wiedział za bardzo o co chodzi jest pogorszenie. Już nie wiem co robić ...

Jou IP: 83.2.155.**

Witam , mójemu dziadkowi zatrzymała się akcja serca, po 30 minutowej reanimacji , leży teraz w śpiączce farmakologicznej, czy to źle jeśli po 3 dniu śpiączki lekarze którzy próbowali go wybudzić stwierdzili że ma za szybki oddech , i znów go uśpili, czy to źle ? czy raczej to normalne zjawisko ?

Anna 83 IP: 62.69.249.**

Witam.

Bardzo mi przykro z powodu Twojego dziadka. Nie potrafię odpowiedzieć czy to dobrze, czy źle.

Mój tata był w śpiączce farmakologicznej prze 10 dni. W sobotę został wybudzony. Ma problemy z pamięcią na początku mnie pamiętał, teraz mnie nie poznaje. Jest *w swoim* świecie. Pracuje ogląda wiadomości -patrząc w sufit. Mam nadzieje że dojdzie do siebie.

Twoja odpowiedź