Julkaaa93 IP: 82.139.57.**

Witam, mam pytanie czy w瞛造 ch這nne ko這 nadgarstk闚 moga si powi瘯szy?? i co to oznacza?

Odpowiedzi znajduj si poni瞠j

ania05 IP: 83.30.72.**

Witaj niezawodna Julko .:)ka盥y w瞛e ch這nny moze si powi瘯szy ,bo znajduj si one w ca造m ciele .Powi瘯szony w瞛e ch這nny to w瞛e powy瞠j 1 cm ,mniejsze nie maj zadnej warto軼i diagnostycznej .Osobi軼ie nie widzia豉m ani nie spotka豉m si z powi瘯szonymi w瞛豉mi nadgarstka .Zazwyczej powi瘯szaj si w瞛造 w miejscu stanu zapalnego ,infekcji , przerzut闚 nowotworowych .Obustronne powi瘯szenie 鈍iadczy o infekcji -oczywi軼ie je郵i s wi瘯sze ni 1 cm .A i te nie zawsze bo ja np.mia豉m zap.w瞛堯w szyi i mia豉m tylko po jednej stronie .My郵 瞠 ci si wydaje .

Sama ju nie wiem, mi si wydaje, 瞠 s powi瘯szone, sk鏎a ko這 nadgarstk闚 jest hmm wypuk豉 taka, a wcze郾iej mi si wydaje, 瞠 nie mia豉m czego takiego, inne w瞛造 s w porz康ku, a przynajmniej ja nie widze ani nie czuje 瞠by by造 powi瘯szone, tylko te nadgarstki jakie dziwne sa chocia tez tak nie czuje 瘸dnej kulki ani nic, nie wiem ju sama, acha przed chwil mierzy豉m gor帷zke i mam 36,8 czy to jest stan podgor帷zkowy??

Poprawka, zmierzy豉m jeszcze raz i mam 37, 1 ... czyli jutro pewnie wyniki b璠a z貫 i sie oka瞠 najgorsze..

Nie to nie jest 瘸den stan podgor帷zkowy ,to prawid這wa tem.cia豉 cz這wieka .Stan podgor帷zkowy zaczyna si od 37.1 -37.9,od 38 to ju gor帷zka .Powi瘯szone w瞛造 to takie kulki b康z du篡 obrz瘯 ,albo takie *baty *kluchowate .Moze jeste przed okresem i ci si woda zatrzyma豉 w organizmie stad ci si wydaje 瞠 masz *obrz瘯ni皻e * nadgarstki .

Ja si wcale nie dziwi 瞠 masz 37.1 .Na pewno masz jeszcze wrazenie gor帷zki i gor帷ego czo豉 .Kobieto to s EMOCJE !!DENERWUJESZ SI .zR笅 T MORFOLOGI I ZAΜ浩 SI 浩 MASZ DOBR !A tak naprawd to co ty chcesz t morfologi potwierdzi lub wykluczy ,bo na pewno morfologia nie 鈍iadczy o chorobie nowotworowej .M鎩 tata mia ju 2 razy nowotw鏎 zdiagnozowany(co ciekawe jeden nie zwi您any z drugim ) i mia morfologi i wyniki z krwi jak ko .Ma這 tego 篡je ju kilka na軼ie lat po pierwszej diagnozie (odpuka) i ma si dobrze (odpuka ).

A jesli mierzysz term.elektronicznym to od razu wyrzu go p-rzez okno ,tylko tak 瞠by nikogo nie uszkodzi przy okazji .

No w豉郾ie poczu豉m, 瞠 mi gor帷o wiec zmierzy豉m, a mierze normalnym rt璚iowym termometrem, wiem, 瞠 z morfologii mo瞠 mi ni cnie wyj軼, ale skoro mam stan podgor帷zkowy to pewnie wyjdzie du瞠 OB i wtedy bedzie wiadomo, 瞠 co jest ni etak, robie jeszcze badania moczu na amylaze wi璚 jak wyjdzie za du瘸 tro tez b璠zie wiadomo, 瞠 co nie tak i b璠zie wiadomo, 瞠 to trzustka..

Poza tym dzisiaj rano te by這 mi goraco mia豉m wra瞠nie, ze mam goraczke i zapewne j mia豉m tylko nie mia豉m czasu mierzy, bo sz豉m na t morfologi, OB wyjdzie napewno wysokie :(

Kiedy masz wyniki ?Amylaza 瘸dna ci w moczu nie wyjdzie a OB te nie wyjdzie podwy窺zone bo jak wiesz w takich chorobach jakie u siebie podejrzewasz musia這by wyj嗆 3 cyfrowe .Jak ci wyjd dobre wyniki a wyjda to masz mi przes豉 przez poczt kwiatow ,bukiet kwiat闚 .Adres podam p騜niej .A gor帷o ci by這 bo juz by豉s nastawiona na nerwy w postaci morfologii .No to kiedy wyniki b璠 bo musze siedziec w domu w razie bukietu ?

Wyniki jutro, ale a si boje i嗆 :( jestem pewna, ze to trzustka i 瞠 co jest z ni nie tak, wszystko na to wskazuje, b鏊e po lewej stronie promieniuj帷e do plec闚, zgaga, uczucie duszno軼i, te nadgarstki.. i jeszcze ten stan podgor帷zkowy mnie dobi :( po prostu wszystko pasuje do raka trzustki ;( jak wyjdzie wszystko dobrze w co w徠pi to obiecuje, 瞠 wy郵e bukiet naj豉dniejszy z ca貫j kwiaciarni :)

Dobrze ,trzymam za s這wo .Tylko napisz kiedy 瞠bym nie przegapi豉 go鎍a z bukietem :)Oczywi軼ie wykluczamy lekka anemi z niedoboru 瞠laza bo to ju twoja uroda :)Zak豉d idzie o amylaz ,Ob i tak ogl璠nie m闚i帷 morfologi .Ja w og鏊e nie bior pod uwag mojej przegranej wi璚 nie ustalamy mojego udzia逝 w sprawie .I kobieto -my郵 pozytywnie ,pami皻aj 瞠 nakr璚aj帷 si z g鏎y na chorob utwierdzasz si w przekonaniu -to taka samo spe軟iaj帷a si przepowiednia .砰cz ci z ca貫go serca dobrych wynik闚 -i sobie oczywi軼ie te ,ha ha .

Ech ja ju tak sobie wbi豉m do g這wy, 瞠 mam raka trzustki, 瞠 jestem o tym praktycznie przekonana, nie rozumiem tylko jakiej Twojej przegranej? o ile mo積a oczywiscie zapyta..

Nikt ju nic nie wie na temat tych w瞛堯w ko這 nadgarstka??

W sensie zak豉du ze masz dobre wyniki ,je郵i by by造 (jestem przekonana 瞠 b璠 dobre )z貫 to co ja mam tobie wys豉c :)