Maczuggga IP: 87.204.223.**

Witam, mam nastepujacy problem, a więc dużo gram w piłkę, a w zasadzie grałem dopóki objawy się nienasiliły, a więc, od sparingu zaczałem mieć bole w okolicach serca, ból przechodzi aż na rękę, miałem problemy z oddychaniem, nie mogłem brać głebokiego oddechu, słyszałem że to może nerwica i pewnie to możliwe bo prowadzę dość nerwowy tryb zycia, ale niestety myśle że to nie to, ból serca, bo tak to nazwe odczuwalny jest też z drugiej srony pod lewą łopatkę, czasami przy wdechu mnie boli właśnie mocno serce jak i okolice łopatki, nie mogę wziąc pełnego oddechu wtedy, dziś się przebiegłem po czym zmierzyłem cisnienie, był to sprint 100 metrowy, cisnienie wynosiło 146 na 87 puls 85, ale aparat zaczął wariować, na aparacie pokazuje się kontrolka bicia serca i biła ona chwilę równo po czym tak jakby serce zaczęło bić przez ułąmki sekund ze zdwojoną prędkością i tak znowu, po czym wyskoczyła mi na aparacie kontrolka czy jak to nazwać wyglądała chyba tak http://screenshooter.net/8387128/pxdqrbw nie jestem pewien, ale zdziwiło mnie to że takie coś mi wyskakuje, u mojej babci ani u nikogo mierzącego tym aparatem cisnienia takeigo czegoś niezauwazyłem, w ogole nie wiedziałęm że jest taka kontrolka do dziś, nie wiem co to oznacza, po tym rytmie serca który mi aparat pokazywał zaczynam się obawiać że to arytmia ale co to znów za kontrolka? POMÓŻCIE, jutro planuję wybrac się do lekarza i postaram się o kardiologa, ale co o tym sądzicie? jakaś wada? niedomykalność zastawki mitralnej? nie wiem sam co myśleć, czekam na wasze wpisy!

Maczuggga IP: 87.204.223.**

Aaaa i mam 18 lat, i waże 68 kg, ostatnio zauwazyłem że mam ogromny apetyt przytyłem jakieś 3kg w tym czasie stało sie to po tym sparingu, mam 187cm wzrostu

ooooooo IP: 46.148.153.**

Sluchaj po biegu nie mierzy sie cisnienia zmierz jak odpoczniesz z 30 min i wtedy napisz czy kontrolka daje o sobie znac

fimbriatus IP: 89.228.36.**

Dokladnie, po sprincie serce pracuje szybciej, a twoje dolegliwosci skonsultuj z lekarzem

dana1 IP: 89.161.93.**

Ból lewej ręki i kłucie w sercu miał mój mąż - wynikiem tego był zawał, radzę nie lekceważyć.

Twoja odpowiedź