Shady IP: 87.205.187.**

Witam czy moge przy lekko wydłużonym Qt serca brać metanabol , co prawda 3 lata temu brałem metoprolol , głównie brałem to z powodu , że miałem podwyższone ciśnienie , ale teraz już nie mam z tym problemu i od 2 lat nie biorę tego , i co roku jeżdzę na badania i wszystko jest ok , w tym roku pojadę na kontrolę za jakieś 2 miesiące . 18 lat będę miał w Grudniu .
Z góry dzięki za pomoc, mój poprzedni temat został usunięty...

ania05 IP: 83.30.190.**

Absolutnie nie .Jakiekolwiek problemy z układem sercowym są przeciwwskazaniem do jego zażywania .Do tego wykończysz sobie wątrobę ,wyłysiejesz ,będziesz miał problemy ze skórą o impotencji już nie wspomnę .Jak oczywiście nie kipniesz na serce przed tym wszystkim .

Ale przy takim maly problemie sercowym ?
To już bym mógł paść po samym nitrobolonie / kreatynie / Red Faster*ze / Ripped Freak .

ania05 IP: 83.30.5.**

A nie zastanowiłeś się skąd u ciebie wydłużone qt ?i kłopoty z cisnieniem ??I po co zadajesz pytanie skoro sam wiesz lepiej ?Twoje życie ,twoje zdrowie .

Tylko , że ciśnienie wróciło do normy nie mam już nadciśnienia , dlatego musiałem brać wtedy te tabletki i zostałem zatrzymany w szpitalu ...
A od 2 lat nie biorę tych leków i gadają , że wszystko w porządku jest ...

No dobrze ale coś musiało spowodowac skoki ciśnienia w takim młodym wieku .Nie myślisz ze od tych specyfików ?

Nie ;)
To dopiero zacząłem brać rok temu i żadnych skutków ubocznych po tym nie miałem , wiem , że meta mocniejsza , no ale nie wiem ..

Nawet jak brałem te odżywki / suplementy to byłem zaraz potym na kontroli i nic ;)

Ale jeśli w wieku 17 lat masz już epizod wysokiego ciśnienia i wydłużony qt to musisz uważać na takie specyfiki .Zmiany jakie powstaną w sercu będą nieodwracalne ,wątroba też dostanie swoje .Wybór należy do ciebie .

Dzieki wielkie ;)
Jeszcze nie jestem pewien w 100% czy to będę brał , ale jak zaczne to napisze w tym temacie .
Pozdrawiam

Twoja odpowiedź