kinderkowa

Hej mam pytanie do ludzi co mają jakąś wiedze na temat niskiego ciśnienia. Dużo naczytalam sie na internecie ale jednak nie zaspokoiło to mojej głowy. Mianowicie mam problem z niskim ciśnieniem ...zawsze mialam dość wysokie kiedy przebywalam w Polsce a teraz od kiedy przebywam 4 lata za granicą moje cisnienie jest stanowczo za niskie. Dokladnie mowiąc dziś mialam 93/54 oraz puls 99 przy czym czulam się strasznie zmeczona ,senna oraz miałam uczucia mdłości...pare dni temy moje ciśnienie także było niskie 92/59 oraz puls 101 przy czym w tym dniu leciała mi 3 razy krew z nosa jak nigdy tak dużo mi nie leciało. Dziwne jest to że z tego co wiem krew z nosa leci przy wysokim ciśnieniu :/ sma nie wiem czy takie ciśnienie może zagrażać życiu itp.Moi drodzy jeżeli macie niskie ciśnienie i leczycie sie i jesteście ciągle pod opieką lekarza , prosze Was o jaką kolwiek informacje na ten temat jak podwyzyć ciśnienie itp Dodam tylko ze mam wade serca ale z tego co babka mowiła nie poważna a sama nie wiem niedomykalność zastawki mitralnej czy takie ciśnienie może zaszkodzić mojemu serduszku.Dziękuje za wszelka odpowiedź oraz życze każdemu super wakacji .... :)

444 IP: 212.96.228.**

Nieznacznie podwyższa ciśnienie picie ziela rozmaryny 2 x dziennie rano i po południu.Może podwyższyć o 10-15.Oprócz tego rano leżąc na łóżku gimnastykować się [rowerek rozciąganie itd.],potem ćwiczenia siedząc na łóżku[krążenia ramion,skłony,krążenia stóp itp],potem bieg w miejscu na stojąco.Nie należy gwałtownie wstawać z łóżka.Ziele rozmarynu w sklepach zielarskich.

444 IP: 212.96.228.**

Ziela rozmarynu

henio IP: 46.186.60.**

W każdym układzie aby zwiększyć ciśnienie,należy albo zmniejszyc średnicę rury albo dolać więcej płynu.Lekarze przepisują na obniżenie ciśnienia tabletki,które mają działanie moczopędne,czyli usuwają część płynu z układu.Jaki byłby skutek gdybyś piła więcej wody / płynów/?Na tym forum skarżył się nastolatek,który podejrzewał u siebie arytmię i inne kłopoty sercowe a lekarz kazał mu zgłosić się za miesiąc ale przez ten czas pić więcej wody.Picie gazowanej wody odradzałbym.Wprawdzie krew nie woda ale czy jest krew bez wody?

swiderelk IP: 89.228.36.**

Kawa, pomidor z solą :). pierwszego nie polecam

23Zalamana23

Kawa, sex, sport, poza tym jesteś pewna co do ciśnieniomierza? moze sie zepsuł? Kiedy mierzysz ciśnienie? bo ja jak długo poleże to też mi tak spada. Możesz zwrócić się do lekarza o przepisanie leków. Np. Gutron podwyższa ciśnienie ale również podwyższa puls. Podobnie jak betablokery obniżają i ciśnienie i puls.

kinderkowa

Mierze 2 razy codziennie o 6 rano oraz o 16 ... ciśnieniomierz nie jest popsuty jest nowy...możliwe ze od zmeczenia tak mam . Co do kawy hmm pije ale małe efekty .Pomysle o wodzie ... ale wiadomo że koniecznie musze zgłosić się do lekarza ale to już jak będe w PL. Soli nie lubie ale będę musiala jej wiecej spożywać...zaś pomidorek odpada nie lubie . Dziękuje serdecznie za odpowiedzi Życze kochani super wakacji i super pogody dla tych co odpoczywaja oraz dla tych co muszą pracować.

henio IP: 46.186.60.**

Pomyślcie również Kinderkowo czy niskie ciśnienie nie jest skutkiem zbyt obfitych krwawień,mogą być one bardzo nieregularne.Jeśli tak,kawę trzeba wykluczyć,nadmiar soli i ostrych przypraw również.Nie zarywajcie również Kinderkowo nocy,sen Wam jest bardzo potrzebny.Nie dla Was ciężka wyczerpująca,zwłaszcza nerwowo,praca,nie nadużywajcie seksu.Mieta,miód,ogórek,twaróg w diecie moga być pomocne.No i dzienna dawka marszu,przynajmniej 5 km.Kilometry zrobione po sklepach należy odliczyć.

Twoja odpowiedź