samotnaWtymWszystkim

Witam!
Mam nerwicę lękową i depresję. Nie leczę się...dzięki ziołom moje serce się trochę uspokoiło. teraz pojawił się nowy problem otóż odczuwam takie uderzenia do głowy, w momencie robię się czerwona na twarzy i dekolcie. Zazwyczaj przechodzi po paru sekundach. Oczywiście bardzo się też stresuję co podnosi mi w momencie stresu ciśnienie po czym spada gdy sytuacja stresująca minie. Nie wiem jak mogłabym brać leki na nadciśnienie skoro normalnie mam ciśnienie tak 100-120/60-80 a nie mam nawet czego zbijać nadciśnienia skoro po paru chwilach to uderzenie gorąca mi przechodzi. Czuje się wtedy bardzo spięta, wystraszona, w oczach mi się dziwnie robi, nie wiem jak to nazwać, opisać...

ktoś ma jakiś pomysł co to może być?

ania05 IP: 83.30.12.**

A ile masz lat ?Tarczyca przebadana ,hormony przebadane ,nie bierzesz tabletek anty ?

samotnaWtymWszystkim

Mam 34 lata, tsh, ft3, ft4 anty tpo zrobione w normie, nie biore tabletek anty

samotnaWtymWszystkim

Nie pale , nie pije, kawy tez nie, popijam wode mineralna i ziolka

444 IP: 212.96.228.**

Może jesteś zbyt emocjonalna.Nie przejmowałabym się tym.

samotnaWtymWszystkim

To prawda jestem bardzo emocjonalna ale boję się, że w końcu żyłka mi peknie i dosłownie krew mnie zaleje. Nie jest to przyjemne uczucie wpadam przez to w panike. W internecie wyczytałam, że skaczące ciśnienie jest bardzo niebezpieczne dla życia, a mi nerwicowcowi dwa razy nie trzeba powtarzać

ania05 IP: 83.30.12.**

Ale gdzie ty u siebie widzisz skaczące ciśnienie ?

samotnaWtymWszystkim

A to nagle uderzenie do głowy podczas którego robię się cala czerwona na buzi i klatce piersiowej to co to jest? dodam ze w tym momencie to uderzenie jest straszne , jakby mnie od środka coś rozsadzało i źle się czuje. Gorzej jak tego nie opanuje to lęk, panika wtedy wita i trwa uspakajanie trosze dłużej

444 IP: 212.96.228.**

Używaj SYSTEMATYCZNIE przez długi czas ziołowe tabletki uspokajające.Wtedy nie będziesz tak mocno reagować.

samotnaWtymWszystkim

Dziekuję za odpowiedzi.
dosyc regularnie uzywam już od jakiegos poltora roku ziolowe herbatki, ktore wyciszyly mi serce natomiast jak widac nerwica musi miec ujscie teraz w innej postaci

Gryt IP: 81.210.14.**

Nerwica to szmata zawsze sie pojawia jak sie zapomni o czyms to ona przypomni o sobie i tak z nowym problemem .... a pozywka dla niej jest to ze my sie tego boimy ... jak my sie uniesiemy gora to ona spierd..... chwila slabosci i welcome znowu ... takze co nam pozostaje chyba ostry fajt z nia albo my albo ona innego wyjscia nie ma a ze ona siedzi w NASZEJ glowie a glowa powinna sluchac nas a nie my jej takze do walki

samotnaWtymWszystkim

Gryt owszem trzeba walczyc no ale ja nie chce chemia się truć bo to pewnie trzeba by sie truc do konca zycia lub po odstawieniu znowu się z nia trapić. psychoterapia tez bezcelowa poniewaz wygadac to ja sie moge kazdemu. Nic mi nikt nie powie czeog bym o sobie nie wiedziala. wiem dlaczego ja mam ta nerwice - wynik przewlekłego stresu i zbyt slaba psychika.

amoze IP: 89.25.235.**

Ktos wie co to moze byc......dzis idac poczulam nagle takie jakby szemranie w klatce piersiowej i nagle zrobilo mi sie slabo jak nigdy wczesniej. Musialam az sie przytrzymac bo bym upadła, dziwny wzrok do tego, uczucie odrealnienia plus co najgorsze ogromne stopniowe zalewajace czaszke cisnienie. zaczelam glebiej oddychac i jakos przeszlo...ale do tej pory strasznie sie boje.
Czy mozliwa ejst w ogóle jakas wada serca po jakims czasie od poprzedniego badania u kardiologa?? tzn czy mozliwe ze sie jakas wada przypałetała??
Dodam iz codziennie czuje skurcze serca tzn kopniaki szarpniecia...i skurcze gromadne ktore trwaja po kilka minut (glownie w stresie) za pomoc bede ogromnie wdzięczna

mam34 lata i depresj IP: 92.55.230.**

Mam34 lata i depresje czy nerwice jaK kto woli najpier 2 lata zoładek mi dokuczał wszystkie badania ok pozniej osłabienia , od 6 lat dretwienie konczyn w nocy napady leku ze nie moge wstac z uszka biore leki od 6 lat teraz doszły wybuchy goraca i 7 poty...uwierz mi to nerwica i tyle wredny potwór który sie nie podda

Twoja odpowiedź