Anka IP: 130.92.9.**

Czesc.
Raz, dwa razy do roku mam dziwne objawy po wypiciu kawy, zaczyna mnie bolec serce, mam lekko podwyzszone cisnienie i podwyzszony puls.Oczywiscie zazwyczaj to sie pojawia jak pije 3 kawy dziennie. Zazwyczaj ten stan trwa okolo 2 tygodni. Musze bezwzglednie odstawic kawe i pozniej wolno do niej powracac. Czy ktos z Was ma podobne problemy, czy moze swiadczyc to naduzyciu kofeiny, badz braku innych mineralow w organizmie? Czy pigulki antykoncepcyjne moga w tym przypadku byc pryeciwskazaniem. Dziekuje za komentarz i pozdrawiam. A

Beata IP: 62.87.180.**

Wielokrotnie mialam klopoty z bolem serca i od lekarzy dowiedzialam sie, ze bole serca wywolane bywaja silnym niedoborem magnezu, a kawa przeciez wyplukuje magnez. Mnie to nie pomoglo, ale moze Tobie pomoze. Pozdrawiam

Staszek IP: 213.199.192.**

Z tego co przeczytałem to rzeczywiście masz problem z nadmiernym stosowaniem kawy. Jeżeli o nią chodzi to oprócz walorów smakowych i aromatycznych no i jeszcze tego działania na samopoczucie nie ma w niej chyba nic więcej pożytecznego.
Sam miałem problem z jej nadużywaniem. Jestem kierowcą i często potrzebuję się czymś wzmocnić. Wcześniej była to kawa, po której również miałem nieciekawe doświadczenia. Trzęsące ręce, osłabiania zanim zaczęła działać, no i niekiedy senność.
dzisiaj stosuje zioła ALVEO. Jedna, dwie, miarki dziennie pobudza mój organizm na tyle, że nie potrzebuję żadnych innych środków no i czuję się świetnie.
Polecam!!!
Więcej o ALVEO na stronie mojego znajomego:
www.akuna.friko.pl
Zamiast kawy

ja IP: 83.8.13.**

ja dziennie jak nie wypije conajmniej 3 kaw to nie przezyje. uwielbiam kawe- jej smak i aromat. a jezeli kawa wyplukuje ci magnez to po kazdej kawie jedz plaster cytrymny:

TwojaStara666 IP: 83.6.245.**

Ja również mam problemy z kawą....jestem w klasie maturalnej i mam sporo nauki więc kawa sie przydaje. Kiedyś pilam 3 kubki dziennie ale po 2 miesiącach ostawiłam. Teraz znowu piję juz od miesiąca 3 kubki. Czasem wątroba mnie kłuje wię bede musiala odstawic znowu. heh ciekawe czy sie uda i czy juz nie mam zwalonej wątroby ^^
pozdrawiam

Michal IP: 195.74.79.**

Proponuje zakupic ASMAG (magnez) w aptece i zarzywac 2tab dziennie
Pozdrawiam

Jacek/Poznań IP: 85.221.149.**

A ja proponuje zupełnie coś innego:
KAWĘ, KTÓRĄ MOŻNA PIĆ DO WOLI, BEZ ŻADNYCH NEGATYWNYCH SKUTKÓW ZDROWOTNYCH.

Jest to kawa, która:

- nie zakwasza organizmu,
- nie powoduje dolegliwości żołądkowych, bólów wątroby,
- nie wywołuje biegunki czy zatwardzenia,
- nie przemienia Cię w „kłębek nerwów”,
- nie odwadnia,
- zawiera witaminy i szereg minerałów,
- doskonale smakuje.

i w dodatku jest absolutną nowością na rynku polskim.

JEST TO KAWA Z GRZYBKIEM REISHI (GANODERMA) ZWANYM PRZEZ STAROŻYTNYCH MIKSTURĄ ZDROWIA, URODY I MŁODOŚCI.

Najciekawsze jest to, że rozkręca się na tym super biznes :).
Zainteresowane osoby (cała Polska) proszę o kontakt na nr tel. 0516-019-850

Dziękuję i życzę wszystkim filiżanki dobrej kawy bez zgagi :)
Pozdrawiam

PanB IP: 89.228.102.**

Mój problem jest taki sam, który został napisany przez Beate
Wypiłem kawę z rana po ubiegnięciu 20 minut serce zaczelo mi tak bić że cała klatka piersiowa mi biła, słabo się czuć, zbierało na sen, kawa została wypita rano a jest wieczór serce dalej bije (wolniej już) ale nie w normie, na nie których ludzi myślę, że kawa wpływa źle poniważ mają za słabe serce robi im się słabo i nie mogą jej pić w dużych ilościach

Twoja odpowiedź