ZMECZONY IP: 83.220.197.**

WITAM WSZYSTKICH.
Zaczne tak: Od 1,6 roku borykam sie z problemem, ktory sie wydarzyl mi w pracy gdzie podnosilem ciezka brame poczylem silny bol w plecach ktory przeszywal cala klatke piersiowa, byl to bol tak jakby ktos Cie kol igla w serce, jezdzilem po szpitalach gdzie robiono mi ekg,przeswietlenia pluc, krew.... sprawdzali i zawsze mnie wysylali z kwitkiem ze wszystko jest OK Rano kiedy wstawalem to mam kaszel dzieki ktoremu wypluwalem flegme z poczatku brazowa z krwia a pozniej byla taka biala sprawdzali mi ta flegme i powiedzieli ze jest ok i dalej mi antybiotyk na oczyszczenie pluc przy tym kaszlu zwracalem pokarm i zrobiono mi Gastroskopie i stwierdzono ze mam maly refluks i ze jest ok . Kiedy na jakis czas to ustapilo znowu powrocilo za miesiac ponem znow zpowrotem i tak co jakis czas ,az we wrzesniu zrobiono mi ECHO serca oraz test wysilkowy i stwierdzili znow ze jest OK, Wiec w Styczniu przylecialem Do Polski i umowilem sie na wizyte w Enel-Med, pierwsza wizyta byla Kardiologo przedstawilem mu CALE moje badania porozmawialismy zmierzyl mi cisnienie i stwierdzil ze mam podwyszone ale ja wtedy niespalem cala noc i dzien bo bylem w podrozy i moze dlatego takie bylo ale zreszta powiedzial ze jest Ok, druga wizyta u ortopedy poniewaz myslalem ze to jakis miesiem poszedl przy dzwiganiu wiec wyslal mnie do lekarza ktory zrobil mi Usg tego miesnia gdzie odczuwam ten bol i okazalo sie ze jest jakis przeciazony lub gdzies naderwany i dlatego to jest przyczyna mojego bolu ,wiec pani doktor zapodala mi zaszczyk rozkurczowy do miesnia gdzie mnie boli i jeszcze 3 naklucia w miesnie przy kregoslupie, nieczulem jakis rezultatow :(. Pani zrobila mi wszystkie testy na tarczyce oraz usg tarczycy i jest wszystko w normie

kardiolog Marek Kośmicki

Witam,
Ostatecznie jako przyczynę dolegliwości przyjęto uszkodzenie mięśnia, co wymaga leczenia i ewentualnych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Warto zachować ostrożność w przyjmowaniu leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, ponieważ część z nich podnosi ciśnienie tętnicze krwi. Skoro co najmniej raz zostało stwierdzone podwyższone ciśnienie, to trzeba to potraktować poważnie. Warto mieć własny ciśnieniomierz, mierzyć dosyć często ciśnienie i tętno i zapisywać wyniki.. Potem będzie można przedstawić swoje pomiary lekarzowi i zadecydować wspólnie z lekarzem, czy nadciśnienie stanowi już istotny problem i czy już teraz wymaga leczenia?

Twoja odpowiedź