Robertgosc IP: 89.171.107.**

Witam, czy to ktoś stosował i ma jakieś pozytywne efekty działania leku?

betti IP: 188.61.134.**

Tak moja mama to bierze i naprawde ten lek jest bardzo dobry jest problem z kupieniem go

Robertgosc IP: 89.171.107.**

Ja już biorę od dwóch lat. Wcześniej lądowałem w szpitalu co roku i zero poprawy. Dopiero po tym jak mi lekarz przepisał ten lek zaczeła się mała popraw. Przez pierwszy rok brałem 100mg na dobę a od roku biorę 2x100mg na dobę. Niestety masz rację, że zakup tego leku jest bardzo trudny i finansowo doskwierający ;). Ja znalazłem aptekę w hiszpanii z której przez internet ściągam ten lek. Receptę dostaje się od lekarza poprzez wywiad na stronie internetowej. Także cała operacja zakupu trwa chwilę. Sprawdzałem ceny tego leku w różnych aptekach i tu jest najtaniej. 56 pigułek 100mg kosztuje z receptą i wysyłką średnio ok. 300 PLN. (zależy od kursu euro).
Przez te dwa lata dystans wydłużył się o 100%. WIem, że to nie dużo bo tylko o jakieś 150 metrów ale teraz razem mogę już chodzić ok. 300 metrów bez odpoczywania. A co najważniejsze, że kompletnie nic nie zmieniłem w swoim życiu. Jak paliłem tak palę, jak jadłem tak nadal jem. Fakt faktem, że ograniczam węglowodany do 60 gram dziennie i biorę 2 gramy witaminy C na dobę już od 12 miesięcy. Oczywiście też ok. 1200 mg Magnezu i 400 mg witaminy E.
Schudłem 6 kg, lepiej się czuję i do lekarza wybieram się za jakieś dwa miesiące na kontrolne badanie usg z doplerem. Ciekawe czy coś się zmieniło po za moim samopoczuciem? :)

Szefu2011 IP: 78.8.21.**

Czy mógłbyś napisać jakieś namiary na tą aptekę internetową?
Jak długo trwa zakup i ile kosztuje?

Szefu2011 IP: 78.8.21.**

Apropo ceny nie aktualne :) Rozszezylem okno i się wyjasnilo :)

modar22 IP: 88.199.81.**

Szanowni Państwo! Postarajcie się poszukać apteki na terenie Niemiec! Przez około dwa lata kupowałem Pletal płacąc 115Euro za opakowanie zawierające 100tabletek.Mam to szczęście,że mieszkam w mieście graniczącym z RFN , do najbliższej apteki na terenie Niemiec mam około 17km.Nawet doliczając koszty dojazdu do tejże apteki/zwykle 40-50zł/bo nie posiadam własnego /samochodu to i tak taniej niż tu powyżej podano.Fakt mam lepiej, bo granicę mam w zasięgu rowerowej wycieczki.W chwili obecnej lekarz z Pomorskiej Akademii Medycznej przepisał mi inny lek działający tak jak Pletal ale 4-krotnie tańszy.Lek ten ma niemiecką nazwę NAFTI-ratiopharm- nazwa międzynarodowa-Naftidrofuryloxalat/substancja czynna/a polski lekarz mówi na to Naftodrifuryl.Ostatni zakup tego leku to 3-tygodnie temu,koszt za opakowanie 100tabletek/200mg/to 25,36Euro+koszty dojazdu.Receptę wypisuje mi lekarz rodzinny,jako ,że zna lek i parę osób mojego miasta zażywa ten lek.Życzę wszystkim Państwu zdrowia.Jeśli będą jakieś pytania to w miarę mojej wiedzy postaram się odpowiedzieć na tym forum.

Darekb IP: 217.144.199.**

Posiadam też jeszcze 9 sztuk atrauman AG 10cm x 20 cm

DarekB IP: 217.144.199.**

Z Pletal 100 już nie aktualne .

RobertGosc IP: 89.68.166.**

Fajnie, ze mogles komus pomoc :)

marcin888 IP: 89.74.73.**

Czy w czeskich aptekach również moge kupić ten lek bez problemu z polską receptą. Musze szybko jechać po leki dla babci albo do niemiec albo do czech ;/

Nie wiem czy już nie za późno na odpowiedź ale służę informacją.Mój lekarz rodzinny wypisuje mi receptę a ja na terenie Niemiec kupuję bez problemów.Oczywiście lek pełno odpłatny.Sadzę ,że na terenie Czech obowiązuje taka sama zasada,Opisałem to 3 posty wyżej.Życzę zdrowia i powodzenia.

Marcin 888 trochę z tą numeracją się pomyliłem,ale sądzę,że znajdziesz.5 post od góry.Przepisy unijne wszędzie takie same i jeśli Niemcy realizują recepty mojego lekarza rodzinnego to Czesi pewnie też.

Monika19878 IP: 89.68.254.**

Czy ktos moze sie orientuje czy ten lek jest dostepny w aptekach na Slowacji?

monia1011 IP: 37.108.93.**

Witam, nawet nie wybierajcie się po ten lek ani do czech ani na słowacje bo nie jest zarejestrowany tak samo jak u nas. Wiem bo byłam wczoraj

Toska1 IP: 77.229.199.**

Witam, posiadam informacje na temat możliwości nabycia leku Pletal 100mg /56 tabletek/, mozliwa pomoc w zakupie! Kontakt toska1wp.pl@wp.pl