ejkej8 IP: 87.206.201.**

Od bardzo długiego czasu miałam ochote na słodycze, lecz teraz to się jeszcze bardziej zwiększyło i źle się czuje gdy nie zjem czegoś słodkiego. Jestem prawie cały czas zmęczona i senna, do tego przytyłam dość szybko 5kg, staram się ćwiczyć, lecz trudno mi się za to wziąć. Dodam ze nie pale od 6 miesięcy. Dlaczego mam taką chęć na słodycze? Do tego swędzą mnie dziąsła. Czy to brak jakichś witamin lub np. chromu? Proszę o pomoc. Mam 20lat

ania05 IP: 83.30.8.**

Natychmiast zrób sobie poziom cukru na czczo i 2 godziny po posiłku .Jelsi wyjdzie dobrze to test ciążowy albo najlepiej równoczesnie z cukrem .Jęśli test ujemny a cukier dobry to szukaj dalej najlepiej u lekarza .

Miałam badany poziom cukru jakoś rok temu i wyszedł dobrze, bo 89 z tego co pamiętam. W ciazy na pewno nie jestem.

444 IP: 212.96.228.**

Ale jk mierzyłaś poziom cukru? Czy po 2 godzinach też ,jak pisze Ania?Jesli swędzą cię dziąsła,to może warto zrobić wymaz z jamy ustnej ,by sprawdzić czy to nie grzybica.Czy masz biały język?Cukier i drozdże są pożywką dla grzybów.

ania05 IP: 83.30.8.**

A jak mierzyłas ten poziom cukru i wyszedł dobry to już miąłś te objawy bo jesli nie to teraz zrób cukier .Zrób wymaz jak radzi 444 .A najlepiej to do lekarza i on niech zleci badania żebyś nie płaciła .Warto sprawdzić tarczycę .Skóra nie swedzi ?

Ogólnie to często mnie swędzi, bo mam atopowe zapalenie skóry..

Twoja odpowiedź