Sebek IP: 78.88.223.**

Witam wszystko zaczelo sie od tego ze poszedlem z kolegami z ktorymi sie dawno nie widzialem na jakas impreze no i oczywiscie popilismy troche i powiem ze ledwo do domu wrocilem. Rano jak wstalem to oczywiscie sachara w ustach itp ale zaniepokoilo mnie to ze serce szybko mi bije a mam teraz taki okres ze ogolnie jakos szybciej i mocniej mi bije serce jestem umowiony oczywiscie do kardiologa ale to dopiero za miesiac jestem czlowiekiem nerwowym bardzo szybko sie denerwuje porobilem tez inne badania morfologia wyszla ok potas sod tez ok tsh wporzadku wiec nie wiem co to moze byc bardzo mozliwe ze to nerwica jest ale po tej libacji mialem puls po 100 pozniej troche mi sie uspokoilo ale to tez jest i tak za szybko wiec co to moze byc dawniej czegos takiego nie mialem a jak mialem to nie przywiazywalem do tego jakiejs wiekszej uwagi. Mam 20 lat.

I oczywiscie w temacie chodzi mi o bicie nie o nicie pomylilem sie :)

444 IP: 212.96.228.**

A może na tej imprezie jakieś debilne napoje piłeś typu cola,tiger, power coś tam ...itp.... MOże często pijesz jakies napoje energetyczne zamiast napić się soku,kompotu ...Pij wodę muszyniankę,bo ona zawiera najwięcej magnezu i wapnia.Poza tym w sklepie zielarskim kup kilka op. kwiatu głogu i parz sobie z niego herbatę i pij zamiast normalnej herbaty,ma korzystne działanie na serce.I melisę pij na uspokojenie,abyś się nie denerwował.Jedno opakowanie magnezu z wit.B6 zuzyj.Czasem taki zabieg polepsza pracę serca.Czy ćwiczysz na siłowni? Jeśli tak, to odpuść na jakiś czas.I oczywiście zero alkoholu.

Wlasnie nie pilem takich napoi tylko sokiem przepijalismy i zadnych red buli i innych napoi tego typu. Melise mam i czasami popijam sobie a krople walerianowe moge zarzyc??

Ale zioła uspokajające trzeba używać systematycznie,a nie sporadycznie.Ich skuteczność opiera się na systematycznym i długotrwałym stosowaniu.Mozesz tż zamiast melisy spróbować ziołowe tabl. uspokajajace złożone z kilku ziół.Tylko,jak mówię, stale i długotrwale,a nie od czasu do czasu.

PsychaDziwna

Witam jestem krzysiek 21lat. juz wcześniej miałem tu tematy na temat.Szybkiego bicia serca po marihuanie. Wiec tak po tamtych zdarzeniach gdy mi to przeszło i normlanie sie czułem po miesiącu juz zacząłem pic nie duzo w 2,3 piwa co 2 dni przez miesiac moze wiecej ,W pewnym momencie zauważyłęm ze nawet po piwie gdy wypije nawet 2 a co dopiero sie naje.ać ostro to niemoge spać bo ostro szybko mi bije serce ,poszedłem z tym do lekarki swojej 2 razy byłęm ale mowiła ze niema czasu powiedziała ze to nic groznego to se myśle pewnie tak .ale np dzis wypiłem 5 piw około 21 a teraz prawie 2 w nocy a ja nie moge spac a musze do roboty wstać o 6 rano i tak wiem ze całą noc juz mam z głowy .Bo ja mam tak ze tako jak se siedze oglądam czy gram to mi to nie przeszkadza.ale jak sie położe to tez nie ale jak sie połoze i zamkne oczy to uuuuu nie dam rady jak by serce mi sie zapadało ., a np jak przykryty jestem kołdrą ,kocem to leze a po 10 sekundach jak bym był przykryty jakimiś cegłąmi tak ciężko jest.co to moze byc .ale tak jest jak po spozyciu jestem w jak nie pije to niema tak.

casta IP: 85.222.4.**

Krzysiek, najwyższy czas iść do kardiologa. Najpierw zrób sobie holter ekg (przy okazji wypij sobie 1-2 piwa, to zobaczysz, co ci się wtedy zarejestruje). Zrób też morfologię krwi (z uwzględnieniem magnezu i potasu) i z tymi wynikami idź do kardiologa. No i zacznij się przyzwyczajać, że trzeba będzie mocno ograniczyć alkohol w każdej postaci. Mam to samo, też jak wypiję więcej niż kieliszek wina, to mam kosmiczne tętno i nie mogę spać, więc wiem, o co ci chodzi. Alkohol wypłukuje nam magnez i potas szybciej niż innym ludziom. Możesz spróbować jeszcze brać 2 magnezy i 1 potas na początku picia i tak samo na końcu, ale to działa do czasu...

ania05 IP: 83.30.75.**

Spadek elektrolitów po piwie ,poniewaz piwo działa moczopednie i wypłukuje elektrolity .Można spróbowac uzupełnić ekeltrolitami do rozpuszczenia dostępnymi w aptece lub pić duzo muszynianki .A najlepiej wypić jedno piwo a nie 5 .W moim mieście był przypadek że facet zmarł przy stoliku w ogródku piwnym tak mu spadł potas że serce stanęło i dziękuję .

PsychaDziwna

Ale dlaczego kiedys jak piłem to takiego czegoś nie miałem.

wniosek nasuwa sie sam: nie pić.

ania05 IP: 83.30.75.**

Może po prostu teraz mało pijesz płynów i gorzej się odżywiasz ,może palisz do tego papierosy ?

PsychaDziwna

Ja pale wtedy jak pije tylko .

borellowiec kulwa IP: 164.126.243.**

Sprawdzcie czy nie macie boreliozy! ciezkie do wykrycia, a moze to byc powodem. Stan sie pogarsza zawsze po alkoholu.

mhm IP: 82.210.189.**

Najlepiej zmniejszyć ilość spożywanego alkoholu, albo wyeliminować go całkowicie. Też miałam przyspieszone bicie serca po alkoholu, aż w końcu po jakiejś imprezie dostałam arytmii. Radzę uważać.

Z ciekawości, a jak wykryć boreliozę? Szukałam kiedyś informacji na ten temat, ale trafiłam na same mało konkretne.

ania05 IP: 83.30.6.**

Testy z krwi .Nie zawsze wychodzą poprawnie .Przeprowadza się je w dwóch klasach IGG i IGM żeby wykryć boleriozę pózną lub wczesną .

Twoja odpowiedź