pijawica IP: 77.46.11.**

Od niepamiętnych czasów moją zmorą było drżenie rąk.Nie pamiętam czy mam to od dziecka,czy wcześniej nie zwracałam na to uwagi.Wiele w życiu nie przyjemności mnie spotkało z tego powodu,przeważnie w pracy. Miałam okazję pracować w roli kelnerki,jakoż wykształcenie mam gastronomiczne. Wścibscy klienci pytali,czy mam kaca,a ja zawsze kłamałam,że to pierwszy dzień w pracy.Do tej pory nie mam pracy,szefowie po obserwacji zwalniają mnie bez głębszych wyjaśnień.Był w moim życiu okres kiedy zaciekawione osoby pytały mnie o dłonie dlaczego się trzęsą,odpowiadałam,że z nadmiaru masturbacji.Może nie ładnie,ale denerwowała mnie ciekawość ludzka,która była nie na miejscu.Z czasem zauważyłam,że zaczyna mi się trząść głowa i,że nie tylko ja jestem galareta w mojej rodzinie,bo również ojciec,moja babka i ciotka.Zadziwiający jest fakt,że to ustaje po spożyciu alkoholu,mimo iż alkoholiczką nie jestem(nie którzy uważają,że mam delirium).Nie bylam z tym nigdy u lekarza,jest to dla mnie temat wstydliwy,żenujący,przeraża mnie to,że doktor przepisze mi jakieś uzależniające psychotropy,po których fakt,drżenie ustanie,ale ja będę funkcjonować jak warzywo.

444 IP: 212.96.228.**

Mimo wszystko powinnaś się udac do neurologa i przebadać się.Dziwi mnie fakt,że kilka osób z twojej rodziny,które mają to samo też nie były u lekarza,by zdiagnozować co to jest i czy można temu jakoś zaradzić....trudno w to uwierzyć.Przy dzisiejszej diagnostyce nie będzie to trudne.

pawel25 IP: 178.181.24.**

Witam ja mam dokładnie to samo czy poradziłaś sobie z tym??

nobody IP: 178.43.14.**

Ja mam 29 lat i cierpie na to odkad pamietam.pomaga jedna rzecz wiadomo co.ale to nie jest rozwiazanie.strasznie to zycie uprzykrza.przez to nie mam pracy znajomych... siedze w domu.a przed swietami i innymi spedami rodzinnymi relaksuje sie przy winie.i wtedy jestem taka jak byc powinnam...normalna.........

Twoja odpowiedź