gosc123421 IP: 87.205.150.**

Witam
Mój problem jest następujący . Od jakiegoś czasu cierpię na taką dziwną chorobę . W normalnie ocieplonych (18-20*C) miejscach robię się czerwony z byle jakiego powodu . Wyczytałem ,że mam brak magnezu . Zacząłem brać plusssz z magnezem tabletkę dziennie i 1,5l muszynianki na dzień . Po dwóch tygodniach zauważyłem ,że w ogóle się nie pocę(choć piję wodę a wcześniej tego nie robiłem) ale za to gdy wstaję , siedzę przy komputerze , poprostu cały dzień jestem czerwony na twarzy . Kiedyś zaczerwienienie mogło się pojawić dopiero po 2-3 godzinach od kiedy wstałem . Teraz wstaję już czerwony . Przestałem pić wodę i brać plusssz już ok.tygodnia ale dalej jest coraz to gorzej . Jadę samochodem - chwila moment i czerwony . Czuję ,że mam suche pachy - nic się nie pocą .

Arnold IP: 84.10.181.**

Idz do lekarza, dr google na pewno ci nie pomoże!

ania05 IP: 83.30.4.**

Tarczyca do przebadania .

henio IP: 89.228.255.**

Nie żartuj,wodę musisz pić i to dużo.Masz wrażenie ciepła?Ciśnienie wysokie?

gosc123421 IP: 77.255.56.**

@henio
Tak mam napady , i uczucie ciepła . Wczoraj wypiłem 2x1,5l wody ,ciągle ganiałem do toalety i wszystko wydalałem , a nie pociłem się w ogóle .

W med.chińskiej kolor czerwony jest zawsze oznaka gorąca.Przyczyn może być wiele,warto sprawdzic nerki.Prawa nerka jest źródłem ciepła dla ciała,lewa dba o to aby ciało nie było zbyt gorące.Prawa reguluje ciśnienie w górę lewa w dół.Niejako jedna drugą kontroluje a obie kontrolują serce.Pot natomiast chłodzi serce.Jeśli go nie ma,to;--serce nie potrzebuje ochłody,--pot powstaje z płynów tworzących mocz,jeśli sikasz dużo i często nie ma szans/czasu,aby pot sie utworzył,mocz o zauważalnej lub intensywnej żółtej barwie świadczy,że ciało pozbywa sie nadmiaru gorąca,--zamkniete pory skórne nie pozwalaja wydostać się,o co trzeba by zapytać płuca jako,że skóra jest trzecim płucem.Można tez dociekac dlaczego energia ochronna zamknęła pory,co nalezy do jej obowiązków.Jedno jest pewne,na grypę nie zachorujesz.Sprawdź uszy,jeśli sa zaczerwienione,gorące to nie wina obgadującej Cie sąsiadki lecz wskazówka,że nerka jest zbyt gorąca,przekrwiona.Pamiętaj,że lewe ucho mówi o prawej nerce a prawe o lewej.Dryblasem to Ty nie jesteś,twarz masz raczej okrągłą,krępa budowa ciała.Jesteś i tak gorący odstaw więc kawę,tłuszcze,zwłaszcza smażone,czekoladę i jej pochodne jako pozywienie niosące gorąco.Dropsy i lody daja chłód,tak jak i mleko i jego przetwory.Wszystko to jest bardzo dowolną ipobieżna interpretacją.

gosc123421 IP: 87.205.192.**

@henio . Skąd znasz moją budowę ciała ??

Kilka tysiecy lat temu Chińczycy dokonali podziału ludzi na typ YIN i YANG.Typ YIN nigdy nie będzie miał czerwieni na twarzy.Może to się zdarzyc typowi YANG.Typ YIN potrzebuje ciepła,typ YANG ochłody.Ot i cały hokus-pokus.

Twoja odpowiedź