GoscGosc IP: 82.145.208.**

Witam mam 17 lat Od trzech tygodni mam codziennie ścisk w sercu Wtedy nie mogę wziąć głębokiego wdechu bo bardziej boli Zdarza mi się to kilka razy na dzień To klucie jest bardzo bolesne aż chwytam się za pierś w mojej rodzinie jest ryzyko chorób serca bo mój wujek umarł na serce w wieku 7 lat Jestem dosyć nerwowa osoba Czy to może być początek jakieś choroby Pomóżcie Pozdrawiam

ania05 IP: 83.30.207.**

A do lekarza ?Tu nie ma wróżek co to moze być ....może nerwoból a może coś innego ,nikt nie powie co to jest .

GoscGosc IP: 82.145.217.**

Nie byłam jeszcze. Mama bagatelizuje moje objawy i mówiła żeby jeszcze poczekać.

ania05 IP: 83.30.207.**

Oj nie martw się na zapas ale powiedz mamie że cię boli i idz do lekarza po co masz się martwić ......tutaj ciężko powiedziec co to jest .

GoscGosc IP: 82.145.217.**

Ania05: znasz jakieś strony w których można zadać pytanie kardiologowi?

Maddda16 IP: 79.186.83.**

Też miałam taki problem i nadal mam.,. również jestem osoba ktora ma wiele stresu w zyciu.. do tego doszły mi jeszcze bóle w mostku, uporczywe nerwobóle w łopatce i w boku.. byłam u lekarza stwierdził ze to przez dorastanie :/ nawet nie starał się tego zrozumiec czy zdiagnozowac, moze Ty trafisz na jakiegos normalnego lekarza.

olkaaaaa IP: 89.228.121.**

Hej :) ja lekarzem nie jestem, i raczej daleko mi do niego (heh) prawdopodobnie serce.....NIE BOLI..... hmm..... jesli chodzi o serduszko to napewno trzeba sie przebadac. w klatce piersiowej jesli boli to tylko na zawal i jest to silny bol nie wazne czy oddychasz czy nie..... (tak slyszalam ) jesli to prawda to nie masz sie czym martwic. Ale lepiej isc do lekarza i samemu zdac kilka pytan i sie dowiedziec . pozdrawiam

KoSa IP: 83.28.184.**

Witam! mam 21 lat i mam taki sam problem... ale pale papierosy czy to moze byc przyczyna...?

Twoja odpowiedź