Dawid94 IP: 82.145.211.**

Witam! Mam 17 lat. Od 3 miesięcy miewam nerwobóle (chyba to są nerwobóle). Najczęściej pojawiają się w okolicy serca. Często wydaje mi się że to może być zawał. Ale czy w tym wieku to jest prawdopodobne? Kiedy się denerwuje to od razu ciężej mi się oddycha. Może ktoś z was miał też tak kiedyś? Jak to leczycie? Ja już psychicznie nie wyrabiam! ;(

ania05 IP: 83.30.201.**

Zapewniam cię że to nie zawał .Być może to nerwica serca ale trzeba zrobić badania i to wyjaśniec ?Po co się martwić i męczyć ?

Dawid94 IP: 82.145.216.**

Nie chce się tym martwić. To wychodzi samo z siebie. Czytałem objawy zawału i czasem wszystko się zgadza. Ale np serce nie kluje.

Wszystkie objawy chorób z netu się zawsze zgadzają i tym się nakręcasz .Nie czytaj ,idz do doktora i już .

Dawid94 IP: 82.145.209.**

Byłem już u lekarza. Podejrzewał astmę (miewam duszności). Ale z badań nic nie wyszło. Czytałem teraz o nerwicy serca i nawet wszystko się zgadza. Ale i tak muszę zrobić echo serca żeby być pewnym że to nerwica.

Mozesz się przekonać biorąc jakiś ziołowy preparat na uspokojenie jeśli dolegliwości zmniejszą się to to nerwica .Możesz także mieć za mało magnezu we krwi ,jego uzupełnieni może zlikwidować dusznosć i dyskomfort w klatce piersiowej i nie czytaj do diaska o chorobach bo dr,google to zły doradca ....

Dawid94 IP: 82.145.209.**

Pije melise. I czasem po wypiciu ból klucia ustępują. Niedobór magnezu nie wchodzi w grę. Biorę co dziennie, kawy nie pije.

Dawid94 IP: 82.145.211.**

Witam ponownie! Wczoraj zauważyłem że serce mi bije dużo wolniej niż powinno.. Od czego to może zależeć? (przez jakiś tydzień nie uprawiałem prostu, gdyż miałem kontuzję. Może to ma jakiś związek)

negroazor IP: 89.108.195.**

Czytam te wypowiedzi i mi rece opadaja. Z jednym sie zgodze w 100 % , ze Dr. Google to zly doradca. A co do bolow w klatce piersiowej, to ja takowe miewam od kilkunastu lat i gdyby to bylo serducho to juz by mnie nie bylo. Wiadomo, ze trzeba isc do lekarza, ale pamietajcie tez ze nerwobole sa tak rozne ze czlowiek nakreca sie tym i denerwuje, ze zawal, ze stan przedzawalowy itd itd. Nie panikowac, lecz isc do lekarza. Pozdr.

Twoja odpowiedź