Marcin123456789 IP: 77.253.101.**

Moje objawy:
- bolaca i sztywna szyja
- ucisk z tylu glowy
- otepienie
- bolace i sztywne barki
- prawa dlon odretwiala, jak i stopa
- ciagle zmeczenie
- napady goraca
- dezorientacja
- po piciu alkoholu powiekszaja sie wezly chlonne za uszami

Bardzo prosze o pomoc!

sensson123 IP: 95.49.7.**

-ile masz lat ?
-Od jak dawna to masz ?
-Jakieś choroby wcześniej, wyniki badań ?

Więcej szczegółów

ania05 IP: 83.7.35.**

Nie piszesz ile masz lat,czy się na coś leczysz ,leczyłeś ?Objawy są różne i nie można bez badań wywnioskowac niczego .Na pierwszy ogień OB ,morfologia ,CRP,w morfologii rozmaz najlkepiej ręczny ,badanie moczu podstawowe ,Jak będą wyniki to można wykluczać bądz potwierdzać ,Jeszcze rtg karku w dalszej kolejności .rtg klatki ale to już lekarz musi zlecić bo nawet prywatnie rtg nie zrobią .Najbardziej dziwnym a zarazem niebezpiecznym jest powiększanie węzłów po alkoholu .Może to występować przy chorobach układu chłonnego bądz jakiś zakażeniach krwi ,tak więc pełna morfologia to koniecznośc .

Mam to od miesiaca:
rezonans magnetyczny: Szyjny, lędzwiowy, morfologia, tomografia glowy. Wszystko bez zarzutów.

Mam 19 lat

W ostatnim czasie na nic nie chorowalem

Ciśnienie krwi ?

Stres w twoim życiu ?Nie lubię wszystkiego przypisywać nerwom ale może usztywnienie mięśni w stresie powoduje 5 pierwszych objawów które podajesz .Używki ?I nie mówie tu o kawie .......ani papierosach .

Paliłem trawke, aktualnie nie pale bo dolegliwosci po niej sie nasilaja.

111/65/58

No to masz odpowiedz .......wiele osób opisywało takie cuda po tym świństiwe .

Nie moge ruszac spowodnie nogami, mysle ze to nie jest tak naprawde od tego, biorac pod uwage to ze prawde mowiac zrobilem sobie masaż od ktorego zaczely mi sie wszystkie dolegliwosci. Nie wiem czy to jest bez pośrednia przyczyna tego, ale moze cos pomoze w diagnozie. Strasznie zalezy mi na wróceniu do zdrowia, czuje sie jak paralita.

Rozumiem że chcesz się poczuc normalnie ale skoro tyle rezonansów nic nie pokazało ?A badania na reumatyzm ,zapalenie stawów ,choroby mięsni ?Może tu trzeba szukać .Jesli coś by się stało po tym masażu rezonans by to pokazał .....a co doktory na to ?

SPróbuj może rozlużniać kark gorącymi prysznicami ,masciami ,walnij sie w wannie z gorącą wodą nagrzewaj soluxem .

444 IP: 80.54.173.**

Może powinieneś iść do przychodni rehabilitacyjnej i skorzystać z fizykoterapii,warto spróbować może ci pomoże.

444 IP: 80.54.173.**

Przyszło mi do głowy,że może masz coś z tarczycą.Przeczytaj : objawy nadczynności tarczycy- może na wszelki wypadek zbadaj obie krew:TSH,ft3 i ft4,by zobaczyć czy z tarczyca wszystko w porządku.Jak OK, to tylko fizykoterapia może cos ci pomoze.Jak będziesz miał wynik krwi,to napisz.

sensson123 IP: 77.252.224.**

Ja obstawiam nerwicę lękową.