andrzej IP: 213.93.236.**

... dzieja sie ze mna czasami. a mianowicie... po oblaniu przez zimne poty robi mi sie slabo po czym mam lekkie zawroty glowy, a wlasciwie to wszystko w tym samym czasie, tetno wzrasta, jestem oslabiony, mrowki biegaja po plecach i takie tam przymroczenia wzroku. co wiem. nie jest to uzaleznione glodem, jako ze nawet po posilku potrafi mnie to dopasc. zmeczeniem raczej tez nie. dopada mnie wieczorem albo poznym popoludniem. przechodzi natomiast po kawie lub drinku z dodatkiem alkoholu. trwa mniej wiecej 10-15 minut do pol godziny. ogolnie nieszkodliwe, gdyz pracuje w nominalnych godzinach ale jednak daje sie we znaki bo jest!!!
prosze o ... no wlasnie - pomoc, info, kontakt.
hmmm... juz umieram, czy to nieszkodliwa dolegliwosc kierowcy, albo moze niedocisnienie?
no, sam nie wiem. do lekarza jakos mnie nie ciagnie.
wole walnac sete i miec z glowy.

dzieki

Monika IP: 80.48.232.**

setka no no... cukier zbadaj i ciśnienie .. cukrzyca jest bardzo wredną chorobą i ludzie czasem o niej zapominają , a ona czycha . i obiawy są bardzo różne. warto wykryć chorobę od razu .. pozdrawiam i dużo zdrowia

Roksana IP: 62.21.114.**

Witam mam 13 lat.Bardzo czest mo sie robi słabo czuje nagle ze jest mi goraco robie sie blada ale jak troche powietrza zlapie np wyjrze przez okno robi mi sie po jakis 7 minutach juz lepiej nie iem co mam robic jesli ktos wie to podaje moje gg 10059991
:)

Twoja odpowiedź