pbula

Witam wszystkich ,jestem nowa na forum i bardzo chcialam się podzielić swoimi przeżyciami na temat dodatkowych skurczy i jak się ich całkowicie pozbyłam.Choroba zaczęła się w tamtym roku w listopadzie miałam założony holter i wyszło mi 12 000 tyś dodatkowych skurczy komorowych brałam różne leki Concor Cor ,metoplorol ,nedal i mogę powiedzieć ,że leki działały bardzo słabo bo następne badanie holtera wykazało 6000 tyś skurczy komorowych i po półrocznej mordędze zaczęłam działać na własną rękę .Odstawiłam bez porozumienia z kardiologiem leki ,oczywiście bardzo powoli zmniejszałam dawki.Zaczęłam stosować witaminy dr,Ratha medycyna komórkowa i zaczełam stosować BSM .Ręke trzymałam codziennie po 30 minut 5-6 razy dziennie.Terapia trwała 2 miesiące a jeszcze do tego wprowadziłam picie wody utlenionej ,jest to nadltlenek wodoru opracowane leczenie przez dr Nieumywakina i mogę z czystym sumieniem każdemu to polecić ponieważ ja uwolniłam się całkowicie od tych skurczy .Nie mam ich w ogóle i jeśli ktoś ma ochotę to spróbować to nic nie szkodzi na przeszkodzie Zdrowie w naszych rękach mnie się udało może jeszcze komuś też się udać jestem naprawdę szczęśliwa a wiem co piszę ,bo kto ma skurcze to wie co to jest i jak życie jest wtedy straszne życzę wszystkim zdrowia i pozdrawiam serdecznie życzę powodzenia

ania05 IP: 83.30.75.**

W bsm to akurat wierzę bo kiedys psa tym wyleczyłam ....dawaj namiar na te witaminy .

Co się dzieje z tym forum ,nie mozna niegdzie wejść ,posty wskakują po 2 razy ,proszę to naprawic bo nie moge radzic ludziom co mają wziąśc jak się napalą marychy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pbula

Pozdrawiam te witaminy to Enercor i Vitacor Plus bierz na początek tak jak na opakowaniu ja je kupowałam od laski z allegro o nicku agatabd ona je wysyła ze Stanów idą 8 dni ale warto ma je po 120 zl za opakowanie u nas w P
olsce 150-160 zł za opakowanie ja je używałam 3 miesiące obecnie już nie biorę konsultowałam to z lekarzem który zajmuje się medycyną komórkową i leczenie może trwać nawet 6 miesięcy radze Ci spróbuj jeszcze wody utlenionej mozna ją brać z innymi lekami książka nosi tytuł*Woda utleniona na straży zdrowia*.Warto leczy atytmię i inne schorzenia układu sercowo naczyniowego

Ale istnieje jakaś strona na której są rodzaje tych tabletek ,ja bym chciała na problemy z napięciem mięśni ...

Na tle stresu oczywiście nie z powodów neurologicznych ....

pbula

Wejdż w google i wpisz medycyna komórkowa tam są dane dwóch chłopaków i nr tel oni ci doradzą ja tak trafiłam na wszelkie informacje ,ale czemu na sobie nie spróbujesz BSM skoro masz to na tle nerwowym to jak najbardziej możesz to stosować .Ja przez te skurcze jak je miałam to mialam załamanie nerwowe byłam na alproksie ale beznadziejnie mi to pomagało BSM za to rwelacyjnie mi pomógł

senator

Czesc Pbula,jakie pozycje BSM uzywalas?Czy wode utleniona mozna uzywac razem z BSM?Czy musi to byc jakas specjalna woda utleniona i jak ja uzywac tzn.pic czy smarowac sie?Czy te tabletki mozna brac razem z woda utleniona?sorki ze tyle pytan ale jezeli mozesz to odpisz,pozdrawiam.

pbula

Do senator ja stosowałam w BSM pozycję I ona ,a wodę utlenioną kupowałam w aptece w płynie 3%.Sposób dawkowania :zazywac zaczynając od 1 kropli na 2-3 łyżki stołowe wody 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem lub 1.5-2 godz po posiłku codziennie zwiększając dawkę o jedną kroplę ,aż do 10 kropel dziesiątego dnia.Przerwac kurację na 2-3 dni i przyjmować już po 10 kropel robiąc przerwę co każde 2-3 dni .Ja wodę utlenioną zaczęłam stosować w drugim miesiącu stosowania BSM .Skoro to czysty tlen ,to co mi może zaszkodzić nie jest to jakiś lek .Chociaz przy BSM nie wolno stosowac żadnych leków,a wyjątkiem witamin i soli moneralnych,nie wolno pić kawy ,herbat,alkoholu.Ja się stosowałam sumiennie .Napisze, jeszcze że po miesiącu stosowania BSM nastąpiło pogorszenie skurcze się nasiliły i trwało to u mnie 4 dni ,póżniej było ich coraz mniej aż po dwóch miesiącach zniknęły i nie mam ich w ogóle .Żyję normalnie ,jeżdżę na rowerze ,uprawiam ogród ,opalam się całymi dniami bo pogoda jest super a przedtem było to nie możliwe bo przy takiej ilości jaką ja miałam (12 000 tysięcy) i były codziennie bez ani jednego dnia przerwy to myślałam że się zabiję byo mi wszystko jedno i albo wóz albo przewóz i tak lekarze mi nie pomagali więc wzięłam swoją chorobę w swoje ręce i efektów się doczekałam jestem naprawde szczę śliwa ,energia mnie roznosi życzę zdrówka każdemu,warto czasami trochę odwagi żeby coś zrobić .W razie pytań służę uprzejmnie i powodzenia

senator

Dzieki pbula za wyjasnienie:)czy mozna skontakowac sie z toba poprzez maila? bo mialbym kilka jeszcze pytan.

pbula

Witam wszystkich ponownie daję znać o sobie .Skurczy nie mam do tej por, z czego jestem strasznie zadowolona.Mam nadzieję ,że tak zostanie w końcu minęło 6 miesięcy od mojej terapii dodam, że nie stosuję już żadnej z metod, którą opisywałam wyżej .Żyję normalnie,zapomniałam już co to skurcze i jak się męczyłam

23Zalamana23

Oczywiście, już po przeczytaniu tytułu wiedziałam, że będą polecane leki które będą kosztowały nie mniej niż stówę. wrzuć może skany swoich holterów tego 12000 pobudzeń i tego bez żadnych pobudzeń. To wtedy sobie kupie te leki.

pbula

Ja nikomu nie proponuję żadnych leków ,nic z tego nie mam ,nie jestem żadnym przedstawicielem handlowym .Pierwsze moje badanie miałam robione holterem 31,01,2011r i wyszło Rytm zatokowy w granicach 43-do ok 115/min o średniej częstości 67/min.Zarejestrowano ok.12000 tyś komorowych ,jednogniskowych pobudzeń przedwczesnych wielokrotnie układających się w trigeminię.W trakcie badania wysiłkowego wyszły liczne pobudzenia pochodzenia komorowego oraz zaobserwowano zmienne obniżenie odcinka ST/wydruk np w etapie 5 ,etap 6 bez stenokardi a ostatnie badanie holterem miałam w sierpniu 2011 i wynik wyszedł bez zaburzeń .Ordynator był nawet zdziwiony że wyszedł taki dobry wynik,bo wcześniej on mi robił różne badania,a do lekarza kardiologa ,oraz na pogotowie lądowałam bez przerwy .Ja tylko opisałam co ja robiłam ,wszystko znalazłam w internecie nikt i nic mi niczego nie polecał decyzja była moja.Ja nie byłam w stanie normalnie żyć i było mi wszystko jedno co zrobię akurat mnie pomogło,dlatego napisałam na forum ,a obserwowałam różne wpisy od dawna ,jestem starą czytelniczką różnych forów związanych z arytmią.Skoro mnie pomogło to dlaczego miałam tego nie napisać.Ja jak kupiłam wit DR Ratha to też w ciemno ,nie miałam pewności że mi to pomoże ,ani to wszystko co robię ,ale uważam ,jak coś człowiekowi dolega i nie daje normalnie żyć ,to nie liczy się ile co kosztuje i co ci pomoże ,aby tylko być zdrowym .I czy ktoś coś z tego zastosuje to jest jego sprawa ja tylko chciałam pomóc ,bo sama na taką liczyłam grzebiąc w internecie tak więc życzę powodzenia

pbula

Jeszcze podam wynik badania z 27.04,2011 r jest to badanie UKG i wyszło Prawidłowa wielkość jam serca,grubość i kurczliwość mięśnia sercowego w normie.w trakcie badania ekstrasystole.Prawidłowa budowa zastawek,ślad fali zwrotnej przez zastawkę trójdzielną i mitralną.Prawidłowe przepływy przez pozostałe ujścia.Czyli w trakcie ukg też miałam dodatkowe skurcze

23Zalamana23

To co napisałaś to i ja Ci potrafię napisać.......pozdrawiam :)