rondel IP: 89.234.194.**

Witam :) mam pytanie - problem. Moja dziewczyna (19l) miała ostatnio dziwny przypadek gdy się bardzo zdenerwowała poczuła nagle dziwny ból w okolicach palców u rąk. Czuła tak jakby krew chciała jej rozsadzić palce i wystąpiła opuchlizna i widoczne małe krwiaki które po 24 godz ustąpiły. Dodam że na porządku dziennym ma zimne ręce i stopy. W związku z tym mam pytanie co to może być?? Zwracam się z prozba o udzielenie odp ponieważ nie mogę namówic dziewczyny do tego aby udała się do specjalisty.Z góry dziękuje :)

ania05 IP: 83.30.75.**

Przyznam że jest to tak dziwne zjawisko że chyba nawet House miałby problem z diagnostyką .............Myslę żę zdenerwowanie nie ma tu nic do tego .

444 IP: 80.54.173.**

Może należy zrobić badanie krwi na krzepliwośc krwi.Czy bierze tabl. antykoncepcyjne i pali papierosy? Może to cos z krzepliwością krwi...kto to wie.....Niejasnowidz.

rondel IP: 89.234.194.**

Nie pali ani nie używa tabletek antykoncepcyjnych. Przyznam że jest dość nerwowa osobą

Jeżeli ma zimne dłonie i stopy,to może powinna brać jakiś ziołowy lek na poprawę krążenia i problem zniknie po jakichś 2 miesiącach czy też półtora.Może esceven ,albo pic venoforton.To drugie to bdb nalewka ziołowa na poprawę krążenia.

I niech się gimnastykuje codziennie rano i wieczorem.Nawet na łóżku rano ,np. krążenie stóp,w lewo-w prawo,rowerek,nożyce ,krążenie ramion.Na zimne ręce jest taki sposób: podnieść ręce do góry,chwilę potrzymać w górze,nagle szybko opuścić i strzepnąć.Nie siedzieć długo w bezruchu.A jeżeli juz, to masować stopy na takich drewnianych wałkach.To pobudza krążenie.Również dłonie można na tych wałkach masować.Przy osłabionym krążeniu trzeba się stale ruszać.

Twoja odpowiedź