zamitek20

Witam od wczoraj czuje takie cos jak mrowienie w okolicahc glowy az do oczu ;/ i jak kręce głową w lewo i w prawo to zaczyna mi się kręcić w głowie przez pare sekund jak nie kręce to jest okej ;/ tylko od wczoraj mrowienie czuje ;/ czy miał ktoś podobne objawy ??

ania05 IP: 83.29.206.**

Co to znaczy okolice głowy ???Może to być od ucisku jakiegoś nerwu w kręgach szyjnych ,może przeciążyłaś kark ?

Hm.....przeciązyłeś ?Bo z nicku cięzko wyczuć płeć ....

zamitek20

No takjakby na oczy jakbym mial mrowienie w glowie i na oczy by mi to nachodzilo i na plat czolowy no wlasnie kark mnie bolal wczoraj bardzo dzisiaj juz mniej ale nadal mam to mrowienie nic nie przechodzi mialem wziasc tabletke od bólu głowy ale nie brałem bo glowa mnie nie boli,do lekarza nie moge isc bo nie ma go w przychodni dzisiaj,a od czego moze być to że jak sie kręci głową to sie bardzo wglowie kręci ??
a i jak coś jestem mężczyzną nie kobietą :)

zamitek20

Dziwne bo gorączki nie mam i glowa mnie nie boli więc nie wiem co to moze być ;/

To pewnie nadwyrężyłeś czymś kark albo cie owiało .Weż coś przeciwbólowego :Apap.Ibuprom i jutro do lekarza .Wygrzej kark poduszką elektryczną lub termoforem .I nie obciążaj go dodatkowo siedzeniem przed komputerem ....

zamitek20

Okej dzieki za odpowiedź :)
pozdrawiam

zamitek20

A od czego moze być to kręcenie sie w glowie jak sie głową kręci ??

No włąsnie od stanu zapalnego karku .

zamitek20

I ile to moze gdzies potrwać ??
jutro ide do lekarza i zobaczymy co to wkoncu jest bo nadal czuje mrowienie

Idz ,pewnie da jakiś lek rozlużniający ,może masz jakąs maśc rozgrzewająca na kark to posmaruj .Obstawiam za tym szczególnie że bolał cię wczoraj .

kielce

Ania05 jestes tam,bo mam pytanko do Ciebie

Słucham ?

kielce

Co to jest jak boli wokol sutka,i promieniuje tak do lewego ramienia,a pozniej gdzies do mostka

Nie mam pojęcia może rwa barkowa